Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Lepší pocit díky zvýraznění poprsí

3.3.2015

Prsa jsou odedávna považována za nejvýraznější symbol ženství a žena s vyvinutými prsy představovala pro mnohé umělce kýženou múzu a pro nejednu kulturu bohyni plodnosti. Možná i proto se mohou některé ženy, jež mají tyto partie méně vyvinuté či ne zcela symetricky tvarované, cítit poněkud stranou zájmu okolí. Na pomoc v takových případech přichází plastická chirurgie s nabídkou zvětšení prsou, jemuž se odborně říká augmentace.

Zvětšení prsou, tedy odborně augmentace, je hned po liposukci druhým nejčastějším zákrokem plastické chirurgie. Důvod je nasnadě – ženy, které z nějakého důvodu nejsou spokojeny s tvarem prsou, často přemýšlejí, jak situaci vyřešit. Nejde jen o ňadra jako taková – ženy s nimi mohou být nespokojeny například kvůli rodovým dispozicím, změně tvaru po porodu – ale o psychiku, jež je samozřejmě velmi komplexní. Jakýkoli, tím hůře viditelný, nedostatek postavy může mít za následek nejen nespokojenost, ale nepříjemné stavy a trápení. Plný dekolt zkrátka nejedné ženě dává pocit úplnosti a spokojenosti.

Poprsí se může vylepšit několika způsoby – patrně nejznámější je použití implantátů, ovšem velmi oblíbená je i možnost využití vlastního tuku k vyplnění prsou.Autoaugmentaci, tedy využití vlastního tuku, nejčastěji volí klientky, které mají z nějakého důvodu obavu ze zdravotních rizik, implantátů jako cizorodých těles v organismu nebo pooperačních jizev. S touto metodou zvětšování prsou mají velké zkušenosti například na pražské klinice estetické medicíny Brandeis Clinic. Při zmíněném zákroku se pracuje výhradně s tělu vlastními tkáněmi, a tak je zátěž pro organismus naprosto minimální.

Zvětšení prsou pomocí implantátů je celosvětově jednou z nejžádanějších plastických operací, přičemž nejpřirozenější vzhled poprsí zaručují silikonové implantáty – volí je ženy toužící po opravdu plném, pěkně vytvarovaném dekoltu. Implantáty ze silikonu tělo velmi dobře přijímá a na vysoce kvalitních pracovištích se používají výhradně ověřené a certifikované implantáty, někdy dokonce i opatřené čipem (což je kromě dalších případ Brandeis Clinic), takže je eliminováno případné zdravotní riziko spojení s neověřenými a necertifikovanými zdravotními materiály. Implantáty je nutno pouze čas od času zkontrolovat.  

Nejvhodnější typ zákroku doporučí na základě vyšetření a konzultací specializovaný lékař. Oba zákroky se provádějí v celkové anestezii a při využití vlastního tuku je následná rekonvalescence kratší než při použití implantátů.

V každém případě se klientka po zákroku může těšit na změnu vzhledu s ohledem na zvýraznění ňader a samozřejmě získá lepší pocit a sebedůvěru – vždyť to je z valné většiny důvod, proč ženy tento zákrok podstupují.

Další informace nejen o zvětšení prsou naleznete na Univerzitě krásy.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus