Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Voňavé hebké podpaží díky přírodní kosmetice

30.1.2013

Kosmetika podpaží

Dejte červenou deodorantům a antiperspirantům s obsahem hliníkových solí, parabenů a jiných toxických látek. Tyto přípravky sice aktivně působí proti pocení, ale zdraví nepřidávají. Dokonalé podpaží můžete mít i s přírodní kosmetikou. Jenom je třeba vědět, jak ji použít.

Přírodní kosmetika pro podpaží

S hygienou podpaží vám přírodní kosmetika pomůže snadno a hlavně zdravě. Základem je hladké podpaží bez chloupků, na kterých by se pot mohl zachytit. Hravě to zvládnete s ostrým holicím strojkem a přírodním mýdlem. Pokožka je při holení snadno zranitelná, proto je potřeba dbát na to, jaký přípravek použijete. Přírodním mýdlo pokožku zvláčňuje a hlavně ji nedráždí.

Ihned po holení máme tendenci použít deodorant nebo antiperspirant. Pokožka je ale citlivá a snadno jí procházejí toxické látky přímo do těla. Co s tím? Jednoduše použijte přírodní deodorant, který tyto látky neobsahuje.

Přírodní deodoranty

Deodoranty založené na přírodních ingrediencích také neutralizují pot a zabraňují jeho tvorbě. Pomocnými látkami jsou například kamenec draselný, výtažky z bavlny, olej ze šalvěje nebo zink ricinoleát (sloučenina zinku a kyseliny ricinové).

Možná si říkáte, že přírodní deodoranty nemají takové účinky jako ty chemické. Určitě je vhodné je použít častěji než jedenkrát denně a průběžně se věnovat hygieně. Pokud nemáte čas na sprchu, stačí se alespoň otřít navlhčeným ubrouskem. Za ten pocit svěžesti a zdravé péče to určitě stojí.

Dezinfekční účinky levandule

Kdo má problémy s vyrážkami či plísněmi v podpaží, měl by vyzkoušet přírodní přípravky s levandulí. Levandule má skvělé dezinfekční účinky a účinně léčí kožní onemocnění. Je dobré ji používat i jako prevenci. Pořiďte si například přírodní deodorant s olejem z levandule a vaše podpaží bude jako v bavlnce.

Kosmetika z přírody je k našemu tělu šetrná a navíc pokožku obohacuje o vitamíny a minerály, které jsou pro celkové zdraví tolik nezbytné. 

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus