Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zubní implantáty skvěle nahradí váš chrup

23.4.2014

Co je to implantát?

Špatné čištění zubů, dědičnost, paradentóza nebo úraz, to vše může způsobit ztrátu jednoho nebo i více zubů. Zdravé a esteticky dobře vyhlížející zuby dodají nejen krásný úsměv, ale i celkový dojem osobnosti. Co ale dělat, když zub přeci jen chybí?

Nejjednodušším řešením jak nahradit chybějící zub jsou zubní implantáty známé také jako nastřelovací čepy, což jsou umělé náhrady zubů upevněné přímo v čelisti. Součástí umělého zubu je malý šroubek, který se pomocí malého chirurgického zákroku umístí do čelisti.

Co vás čeká?

Profesionální péčí o vaše zuby se zabývá zubní ordinace Studio 32 a pokud vám chybí jeden, dva nebo dokonce všechny zuby, profesionální tým se o vás skvěle postará. Při první návštěvě vás čeká vstupní vyšetření, kdy lékaře bude zajímat váš celkový zdravotní stav a poté vám bude detailně vyšetřen váš chrup i ústní dutina. Lékaři zhotoví rentgenový snímek, podle kterého stanový léčebný plán. Při další návštěvě vám bude zaveden zubní implantát, jehož zavedení je bezbolestné a rychlé a poté se na čep nasadí dočasný zub. Poslední co vás bude čekat je nasazení definitivní keramické korunky, která bude mít stejnou barvu i tvar jako ostatní zuby.

Proč zvolit zubní implantát?

Zubní ordinace Studio 32 používá jedině zubní implantáty švýcarských firem, které ručí za kvalitu, zkušenost a podložené dlouhodobé klinické studie. Výhodou těchto zubních náhrad je krátký a bezbolestný zákrok, bezchybná estetičnost, okamžitá plná funkčnost zubů a hlavně dlouhodobé řešení. Více informací o zubních implantátech a zubní ordinaci Studio 32 najdete na www.studio32.cz/zubni-ordinace-klinika-studio32-pro-pacienty/implantologie/.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus