Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Jak si zajistit krásné a zdravé vlasy?

23.9.2014

 

Možné příčiny problémů s vlasy

Nezdravé vlasy mohou být důsledkem vrozených predispozic, nicméně mnohem častěji jsou na vině jiné příčiny. Nedostatek vitamínů a minerálů, hormonální změny, stres, špatná životospráva, problémy s psychikou, časté vystavování vlasů UV záření, nekvalitní vlasová kosmetika a kadeřnické potřeby – to jsou některé možné příčiny, ale zdaleka ne všechny. Výsledkem může být vypadávání vlasů, mastné a suché vlasy či roztřepené konečky, a tím pádem je na světě problém.

Speciální přípravky pro regeneraci a péči o vlasy

Jako jednu z příčin problémů s vlasy jsme uvedli nekvalitní kosmetiku, ale na vině mohou být i příliš časté chemické zásahy. Pokud si myslíte, že by právě Vaše pokrývka hlavy potřebovala pomoci, pořiďte si kvalitní přípravky pro regeneraci a péči o vlasy. Ty můžete používat buď jako prevenci, ale také v případě, že už jsou Vaše vlasy nějakým způsobem poškozeny. V každém případě Vám v této oblasti rozhodně nedoporučujeme přehnaně šetřit.

Kvalitní kadeřnické potřeby jako další řešení  

Rovněž kadeřnické potřeby by měly být vysoce kvalitní. To platí již pro kadeřnické nůžky a koneckonců i pro strojek na vlasy (nejen) pro pány. Větší pozornost ovšem věnujte výrobkům, které pracují s horkým vzduchem. Máme pochopitelně na mysli především fén na vlasy, s jehož používáním byste to rozhodně neměla přehánět. Patří sem ovšem i kulmy, kulmofény a žehličky na vlasy. Stačí si ale pořídit výrobky s ionizací, jež ve vlasech udrží vodu, a máte po starostech. Kde je seženete? Tak například v e-shopu Vlasy-kosmetika.cz.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus