Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Správná péče o vlasy pro zdravý účes

19.11.2014

Správná péče o vlasy pro zdravý účes

Krásné a zdravé vlasy jdou ruku v ruce. Pokud tedy nejste spokojeni se stavem svého účesu, je načase něco změnit. Péče o vlasy se přitom týká jak vhodné vlasové kosmetiky, tak správných kadeřnických potřeb.

Kvalitní vlasová kosmetika a kadeřnické potřeby jako základ  

Vzhled účesu je výsledke

 

m působení rozličných faktorů. Negativní roli zde mohou hrát vrozené predispozice, nezdravý životní styl a mnoho dalšího. Jednou z příčin je také špatná péče. Zatímco s vrozenými predispozicemi těžko něco uděláte a životní styl se mění jen obtížně, správné péče o vlasy lze dosáhnout poměrně snadno. Jak na to?

  • Jednou z možností je výměna stávající vlasové kosmetiky. Speciální přípravky pro regeneraci a péči o vlasy totiž mnohdy dokáží skutečné divy. Jestliže tedy nejste spokojeni se svým účesem, zkuste se zaměřit na kvalitní vlasovou kosmetiku a sledujte, zda došlo k pozitivním změnám. Často se to stane velmi rychle.
  • Rovněž kadeřnické potřeby nelze podceňovat. Důležitou roli hraje již prostřihávání vlasů, k čemuž jsou ideální efilační kadeřnické nůžky. Ještě významnější jsou ovšem elektrické přístroje, které sice dnes dokáží divy, nicméně mohou vlasy také velice poškozovat. Používáte-li tedy často strojek, žehličku, kulmu či fén na vlasy, případně oblíbený kulmofén, zjistěte si, zda se jedná o kvalitní výrobky a navíc děláte vše tak, jak máte.

Doporučujeme: chcete-li vyměnit stávající vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby za nové, musíte je samozřejmě někde koupit, což dnes není zase takový problém. V e-shopu Vlasy-kosmetiky.cz např. seženete vše potřebné pro dokonalý účes.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus