Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Nakupujte kvalitní potraviny v prodejnách SPAR a objevujte krásy Jižní Ameriky

8.5.2014

Chcete mít denně na stole pouze ty nejkvalitnější a nejčerstvější potraviny? Pak rozhodně volte značku SPAR.

V České republice naleznete pod touto značkou celkem 49 obchodů a z toho 35 hypermarketů Interspar a 14 supermarketů Spar včetně velkokapacitních restaurací Interspar, kaváren Tutto Bene a občerstvení Cafe Cappuccino To Go.

Spar nabízí široký sortiment všem potravin a klade velký důraz na kvalitu a čerstvost. V obchodech nakoupíte to nejlepší maso, uzeniny, pečivo, zeleninu, ovoce a samozřejmostí je i nepotravinářský sortiment jako je drogerie, oděvy či zahradní potřeby.

Obchody Spar se mohou pochlubit i svými vlastními značkami. Mezi nejoblíbenější patří S-Budget, pod kterou se skrývají produkty s velmi nízkou cenou. Dále je to značka PREMIUM, která se vyznačuje tou nejlepší kvalitou, značka VITAL označuje potraviny pro štíhlou linii a značka Natur*pur, která byla představena veřejnosti v roce 2006 a odpovídá všem zásadám Bio.

Spar nezapomíná také na zákazníky se stravovacími omezeními a proto jako první obchodní řetězec uvedl na trh produkty pod značkou Spar free from, které neobsahují kravské mléko nebo pšeničnou mouku.

Společnost Spar připravil pro zákazníky hypermarketů a supermarketů velký věrnostní program RIO 2.

Od 2. dubna až do 20. května 2014 se prodejny promění v amazonský prales a pro své zákazníky mají připraveny lákavý sortiment a doprovodné akce jako jsou latinskoamerické tance Samby, ti nejmenší si mohou vyzkoušet uvařit tradiční brazilské pokrmy v mini školičce nebo se můžete nechat vyfotit s živými papoušky.

Zákazníci dostanou za každý nákup nad 200 Kč 1 balíček s 5 sběratelskými kartičkami RIO 2, které si mohou nalepit do speciálního alba. Tyto alba naleznete ve  speciálních  stojanech v každém obchodě Spar. Mimo lepení kartiček, v albu děti rovněž objeví plno her, zábavy, informací, ale také plakát a hru s fotbalovou tématikou z jedné strany a z druhé terče na hru s křidélky.

Nejen tyto informace, ale i mnoho dalších včetně informací o věrnostním programu RIO 2 naleznete na internetových stránkách www.interspar-rio.cz/.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus