Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Aby vaše klouby byly v kondici…

29.9.2014

Klouby a vlastně celé pohybové ústrojí dostává během života pěkně zabrat. Každý pohyb znamená jejich mírné opotřebení, a proto není divu, že klouby poměrně rychle začínají bolet. Tím se sníží kvalita života, a pokud se zhoršující stav kloubů neřeší, může dojít i k úplné ztrátě jejich hybnosti. To přece nikdo nemůže chtít. Přinášíme vám proto hned 2 tipy na účinné přípravky, které pomáhají udržet klouby v kondici!

 

Arthoro® basis a bolavé klouby nemají šanci!

Prvním naším tipem je lék na kloubní obtíže Arthoro® basis, který díky výjimečnému složení dokáže poskytnout komplexní výživu pro celý pohybový aparát. Přípravek obsahuje hned několik účinných složek, které se velmi pozitivně podepisují na stavu kloubů. Hlavní složkou je koncentrát z mořských mušlí Perna canalicus, který je bohatý na přírodní glykosaminglykany.

 

Tyto látky se váží na bílkoviny, čímž vytváří proteoglykany – látky, které jsou základní a naprosto nezbytnou složkou pojivových tkání. Při pravidelném užívání Arthoro® basis tedy dochází k posilování pojivových tkání, čímž je eliminováno poškození kloubů. Přípravek obsahuje i omega-3 nenasycené mastné kyseliny, dále kyselinu křemičitou a množství minerálních látek, vitamínů a stopových prvků.

 

Gelatina Plus pro správnou funkčnost pohybového aparátu

Druhým naším tipem pro řešení potíží s klouby je přípravek Gelatina Plus. Obsahuje ve velkém množství hydrolyzovaný kolagen Q-PREMIUM®, který je pro tělo snadno vstřebatelný a následně maximálně využitelný.

Kolagen je součástí všech kloubů, z nichž s přibývajícím věkem mizí. Právě úbytek Gelatina Plus řeší. Pokud je tento přípravek užíván pravidelně, je kolagenu v těle dostatek, takže jsou klouby v optimální kondici.

Starejte se o své klouby. Oba dva přírodní výživové doplňky pro zdraví můžete koupit na  oskarsalus.cz.

 

TIP – pokud se chcete cítit lépe, jezte zdravě a hýbejte se. V tomto článku najdete zajímavé informace o tom, jak skladba jídelníčku ovlivňuje náš život.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus