Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Cvičte doma pod vedením profíka!

25.2.2014

Dali jste si novoroční předsevzetí, že začnete pravidelně chodit do fit centra a konečně zhubnete? Dva měsíce jsou za vámi a pro svou postavu jste ještě „nestihli“ udělat vůbec nic? Nezoufejte, přinášíme vám skvělý tip. Začněte cvičit doma pod vedením profesionála.

 

 

Nebojte se, nechceme po vás, abyste si dokola pouštěli klasická stereotypní instruktážní dvdéčka, chceme, abyste se opravdu zvedli z gauče a opravdu začali hýbat. Jediné, co budete potřebovat, je připojení k internetu. Na českém webu se totiž letos objevila zajímavá novinka, sportovní portál www.onlinefitness.cz. Stačí kliknout a můžete si vybrat z několika sportovních lekcí, které jsou určeny nejen pro pokročilé, ale i pro začátečníky. A co víc, vybrat si můžete i svého trenéra, který vás lekcí provede. Nemusíte se tak bát toho, že bude cvičit špatně a nedočkáte se vytouženého výsledku. Lekci Power Jógy, Pilates, Břišního pekáče nebo Port de Bras si můžete pustit na svém smartphonu, tabletu, počítači nebo televizi. Buďte moderní, cvičte online z pohodlí svého domova, třeba v obýváku, jak je libo.

 

 

Na výmluvy, že máte spoustu práce a nemáte čas, že jste maminka na plný úvazek a nemáte hlídání dětí nebo že jste začátečník zapomeňte a zaveďte do svého života pravidelný pohybový režim. Slibuji, že se budete cítit nevídaně.

 

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus