Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Fitbox: síla a dynamika

31.8.2010
Fitbox není v našich fitness centrech žádným začátečníkem. Jedná se o formu cvičení, kterou si v posledních několika letech oblíbili muži a ženy, kteří mají rádi dynamické a silové sporty spojené s kupou zábavy. Na hodině fitboxu se totiž nebudete nudit ani minutu. Naopak vás hodinka strávená boxováním skvěle zbaví nahromaděného napětí a úžasně vás „nakopne“. Chcete si vybít vztek na šéfa nebo partnera? Přijďte si tedy zaboxovat. Odměnou vám bude nejen dobrá nálada, ale lepší kondice a pár kilo dole!

Vyboxujte stres

Fitbox je skupinové cvičení, ovšem se stereotypním aerobikem má společné snad jen sály, ve kterých se konají lekce. Fitbox je originální program vyvinutý tak, aby se ho mohli účastnit všichni bez rozdílu pohlaví, věku a stupně kondice. Hodiny jsou energické a zábavné, boxuje a kope se do speciálně upravených totemů. Certifikovaný lektor vám cvičení zpříjemní dynamickou hudbou a motivací. Fitbox tak představuje energeticky vysoce účinné cvičení spojené s psychickou relaxací a zábavou. Na hodinách zkrátka vypnete, vybijete ze sebe stres a báječně se pobavíte. No nestojí to minimálně za vyzkoušení?

Zábava a kondice v jednom

Fitbox vás naučí základní údery a kopy, které budete střídat v množství různých variant a kombinací tak, abyste se ani chvíli nenudili. Co všechno můžete od lekcí fitboxu čekat? Především zlepšení kondice a pomoc při redukci hubnutí. Na jedné lekci necháte v průměru 1230 až 3140 i více kilojoulů. Jedná se o komplexní cvičení výhodné opravdu pro celou postavu, a nejen to. Pravidelné cvičení vám krásně vytvaruje postavu, a to zejména paže, nohy, pas a zadeček. Pravidelné návštěvy lekcí fitboxu pomáhají prokrvení pokožky a zlepšují tak její stav. Budete-li dodržovat pitný režim, dokáže vám cvičení pomoci odplavit nečistoty a škodliviny z těla. Pokožka tak bude pružnějšího a zdravějšího vzhledu. Nezanedbatelný vliv má toto kondiční cvičení také na psychiku cvičenců. Díky pravidelnému cvičení získáte dobrý pocit sami ze sebe, budete se lépe vyrovnávat se stresem a celkově budete vyrovnanější.

Na lekce nepotřebujete speciální oblečení, vezměte si něco vzdušného a pohodlného. Nezapomeňte na láhev s neperlivou vodou, kterou můžete doplnit střikem iontového nápoje – budete potřebovat doplnit energii. Dále se doporučuje bandáž nebo boxerské rukavice na ruce. Informujte se proto předem v daném fitness centru, zda dané atributy zapůjčují nebo si je musíte pořídit předem.

 

 

Zdroj: www.prakticky-zivot.cz

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus