Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Nová dámská kabelka? Pozor na zdravotní rizika!

20.3.2015

 

Nová kabelka přináší většině žen radost. Jenže pozor! S nošením této tašky jsou spojena také určitá zdravotní rizika. Ptáte se jaká? To se dozvíte na následujících řádcích.

Na co pamatovat při nákupu a nošení kabelky?

Bez dámské kabelky to samozřejmě nejde. Většina žen si svůj život bez tohoto „zavazadla“ prakticky neumí představit. Jenže pokud si pořídíte nekvalitní kus, může pouštět barva, uvolňovat se kovové části či šití, a to je možné považovat za riziko zejména pro vaše děti. Kovové dílky totiž např. mohou spolknout. Proto je třeba v prvé řadě pořídit kvalitní dámskou kabelku! Existují ovšem i další rizika…

  • Kumulace mikroorganismů. Pro vaše potomky mohou být nebezpečné i mikroorganismy, zejména pokud při nachlazení „skladujete“ použité papírové kapesníky právě v kabelce. To platí i pro sportovní oblečení a boty, na kterých se mohou množit bakterie.
  • Přílišná váha. Ženy, které mají větší dámskou kabelku a jsou navíc zvyklé s sebou nosit velké množství věcí, by se měly mít na pozoru. Váha tašky musí totiž být více než desetkrát nižší než váha majitelky. V opačném případě je zatížení příliš veliké.
  • Asymetrie. Dámská kabelka by rozhodně neměla být nošena neustále na jednom rameni, protože jednostranné zatěžování svalů zad a trupu vám rozhodně neprospívá, navíc nosíte-li těžké náklady. V takovém případě je lepší pořídit elegantní ruksak, jelikož i ten může být dnes módní záležitostí.

Sháníte-li aktuálně novou kabelku anebo si chcete prohlédnout nabídku ruksaků, doporučujeme vám navštívit internetový obchod Eobuv.cz, kde na vás čeká vysoká kvalita i elegance. 

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus