Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Protáhněte své údy v největším fitness centru v Praze

21.3.2014

Jestliže jste stále nezačali plnit své novoroční předsevzetí začít cvičit, nyní máte možnost. Navštivte největší fitness centrum v Praze, které nabízí ty nejlepší podmínky, jak zformovat vaše tělo.

Nejnovější výbava

Posilovna ve fitness centru nabízí jen ty nejnovější a nejkvalitnější posilovací stroje na trhu. Je vybavena 47 stroji s plynulým nastavením zátěže, k dispozici jsou i činky, závěsné systémy RTX, balanční míče bosu, ale i švihadla, žebřiny nebo i boxovací totem.

 

 

 

 

Kardiozóna

Koho nezaujme posilovna, může ve fitness centru navštívit kardiozónu, kde rozhodně spálíte tuky. Na výběr máte běžecké pásy, veslařské nebo i crossové trenažery. Ani zde nechybí aerobní sál s lekcemi aerobicu, pilates, kruhového tréninku, rovněž cvičení pro rodiče s dětmi nebo pro nastávající maminky.

Trenér

Cvičit můžete samostatně, ale pokud si nejste jisti, zda cvičíte správně, objednat si můžete i svého osobního trenéra, který vás povede, doporučí jaké stroje jsou pro vás vhodné a naučí vás, jak co nejefektněji posilovat jednotlivé partie.

Permanentka je výhodnější

Zaplatit si můžete jednotlivé lekce, ale výhodnější je zakoupení permanentky od 3 až na 12 měsíců nebo se rovnou stát VIP členem.

Vodní svět

Fitness centrum je součástí vodního království Aquapalace v Praze. Vodní svět nabízí ty nejlákavější atrakce jak pro malé tak velké návštěvníky. Nechybí zde tobogány, divoké řeky, umělé moře, palác dobrodružství nebo korálový dóm. Samozřejmostí jsou i brouzdaliště pro děti a venkovní zóna s bazény, tobogány a lehátky na opalování.

V Aquapalace můžete rovněž navštívit saunový svět, dopřát si jednu z mnoha nabízených masáží, zajít si na kosmetiku, ale máte zde i možnost ubytování a to ve čtyřhvězdičkovém hotelu.

Rádi by jste si objednali lekci v posilovně, zajistili ubytování nebo objednali saunu? Klikněte na http://www.fitnessaquapalace.cz.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus