Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Masáže

15.1.2009

Cítíte se v zimních měsících unaveni a bez energie? Nebo máte pocit, že žijete v neustálém stresu a potřebovali byste zvolit tempo? Bolí vás od neustálého sezení a hledění do počítače záda a hlava? Potřebujete osvěžit a nevíte jak? Vadí vám neustálá zima? Snadným a rychlým řešením vašich problémů může být masáž.

 

Masáže již dávno nejsou jen doménou sportovců a zbytečným luxusem, který si můžeme jen horko těžko dovolit. Naopak. Veškeré relaxační a wellness aktivity dnes zažívají obrovský boom i u nás. Sportovní nebo relaxační masáže se tak pro mnoho lidí staly součástí životního stylu. Proto neváhejte a zkuste i vy zařadit hodinku masáže do svého nabitého kalendáře.

 

V čem spočívá kouzlo masáží? Především v účincích, které má tento příjemně strávený čas na náš organismus. Masáž je totiž nejen krátkodobou relaxací. Zařadíte-li do svého každodenního života několikrát do měsíce návštěvu masážního salonu, uvidíte, že se budete cítit o poznání odpočatěji, vyrovnaněji a celkově lépe.

 

Kvalitní masáž by měla být zaměřena individuálně na klienta a jeho požadavky. Masér či masérka by s vámi měli spolupracovat tak, abyste salón opouštěla příjemné relaxovaná, odpočinutá a uvolněná. Na výběr máte z masáže zad a šíje, nohou, rukou, hlavy nebo rovnou celého těla. Mnohé salony dnes již nabízejí speciální druhy masáží, od thajských, havajských a jiných, přes masírování a zábaly do různých ingrediencí (oblíbené jsou například čokoládové nebo medové masáže) po prohřívací masáž horkými lávovými kameny nebo metodu tzv. baňkování.

 

V zimních měsících je tedy masáž ideálním společníkem pro prohřátí a uvolnění těla i ducha. Při odchodu z wellness studia však dejte pozor na studené počasí venku. Uvolněné svaly jsou citlivé na chlad, proto nezanedbávejte teplé oblečení.

 

A malá rada na závěr. Chcete-li účinky masáže ještě několikanásobně zesílit, zajděte si před samotnou procedurou na půlhodinku do sauny nebo parní lázně. Svaly budou krásně prohřáté a připravené vstřebávat blahodárné účinky masáže.

 

Nezbývá než popřát příjemnou a ničím nerušenou relaxaci.

Zdroj: www.praktikcy-zivot.cz

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus