Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Máte problémy s dýcháním? Lázně vám uleví.

14.7.2015

Díky znečištění ovzduší stále více obyvatel České republiky pociťuje problémy s dýcháním. A nejedná se pouze o starší ročníky, jde často i o mladé osoby nebo děti, které zasáhl život na Severní Moravě. Stejně tak ale osoby nemocné, které trpí chronickými onemocněními nebo chorobami, které svírají jejich plíce a nedovolí jim dýchat kvalitně a komfortně, jak by si zasloužili a přáli.

Jestliže i vy patříte k těm, koho trápí potíže spojené s dýcháním, rozjeďte se do krásných a malebných lázní Karlova Studánka.Nachází se v Hrubém Jeseníku, v přírodní chráněné krajinné oblasti. Najdete tady klid, čistou a jedinečnou přírodu a tolik hledaný čistý vzduch, který budete ihned vnímat.

Vyberte si pobyt dle vlastních představ

Lázně Karlova Studánka nabízí mnoho druhů pobytů.Jsou to:

·         Rekreační pobyty

·         Pobyty pro zdraví

·         Pobyt pro seniory

·         Víkendové wellness pobyty

·         Zážitkové víkendy

·         Akční pobyty a mnohé jiné

Ke každému pobytu je možné dokoupit si procedury dle vlastního přání.

Pro ty, kdo to mají daleko

Jestliže je vám Karlova Studánka příliš vzdálená, zvolte si léčebné pobytyv lázních, které se nachází poblíž vašeho bydliště. Např. lázně Teplice nad Bečvou nabízí pobyt pro zdravé srdce, v Ostrožské Nové Vsi vám dopřejí komplexní kúru, ale vycestovat můžete např. i na Slovensko do Piešťan, kde prožijete intenzivní lázeňský pobyt.

Ucelená nabídka wellness i lázní

Navštívíte-li internetové stránky E-lázně.eu, budete si moci prohlédnout bohatou fotogalerii jednotlivých lázní a také jejich kompletní nabídku a možnosti, které se vám zde naskytnou. Na jednom místě zjistíte, kde vám pomohou s redukcí váhy, podporou pohybového aparátu, kde si odpočinou speciálně dámy nebo kde jsou pro vás připraveny netradiční zážitky.

Nedovolte dýchání, bolesti, svírání nebo tuku, aby vás dál omezovali a dopřejte si některý z lázeňských pobytů. Z akčních nebo víkendových lázeňských pobytů či dalších si zajisté vyberete a odjedete zpět domů odpočatí, zrelaxovaní a v lepší kondici.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus