Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Relaxace s vůní medu a čokolády

6.5.2010

Wellness centra a kosmetické salony se poslední dobou předhánějí v nabídce těch nejpříjemnějších a nejzajímavějších procedur. Klasická sportovní masáž má pořád své kouzlo, přesto se během několika posledních let vyrojily její různé obměny a variace. Kdo by si například před několika lety pomyslel, že se může koupat v horké voňavé koupeli doplněné zlatými třpytkami? My vám ale dnes představíme jinou voňavou pochoutku, při které potěšíte smysly a zaručeně neztloustnete. Horkou novinkou posledních dvou let jsou totiž čokoládové a medové masáže.

Smyslná čokoláda

Čokoláda je nejen afrodiziakem, ale zejména pro ženy hotovým zázrakem. Je přítelem do nepohody, ale občas i nenáviděným nepřítelem, který přidává nechtěné bochánky na břiše. Možná také proto přišly kosmetické firmy s možnostmi, jak si užít vůni a účinky této kakaové pochoutky a přitom nepřibrat ani deko. Výrobci se předhánějí s mýdly, krémy, pěnami do koupele a parfémy, to vše s vůní této milované pochoutky. A ani kosmetické salony nezůstaly dlouho pozadu. Ve svém „jídelním lístku“ začali záhy také nabízet čokoládu a med.

Můžete si vybrat čokoládovou nebo medovou masáž, stejně jako zábaly, koupele nebo masky s přídavky těchto dvou smyslných pochoutek. A vězte, že vám nejen uvolní mysl, příjemně vás naladí, ale také mimořádně přispějí k pevnosti a hebkosti vaší pokožky.

Zázračné účinky medu a čokolády

Výtečné slaďoučké aroma, které doprovází tyto masáže, není jediným pozitivním aspektem. Čokoláda totiž účinkuje nejen na vaše smysly, ale i na vaše tělo. Není žádným tajemstvím, že kakaové boby jsou bohaté na antioxidanty, které působí proti stárnutí. Čokoládová procedura je tak výtečná na omlazení, zkrášlení a vyhlazení pokožky. Pomůže vám také zatočit s celulitidou a odplavování toxických látek. Mimo jiné také uvolní ztuhlé svaly a přinese vám skvělou náladu. Pomocí čokoládového zábalu vstřebává vaše tělo potřebné vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty.

Med se stejně jako čokoláda používá k masírování, ale také k zábalům a maskám, popřípadě peelingovým procedurám. Med má silně detoxikační účinky, které pomáhají z vašeho těla odplavit škodlivé látky. Včelí med obsahuje množství léčivých a čistících látek, jejichž pomocí revitalizujete celé tělo, odstraníte únavu a vyčerpání a stimulujete činnost celého organismu. Po proceduře se budete cítit příjemně odpočatí, osvěžení a jako znovuzrození.

Čokoládové a medové masáže (stejně jako všechny ostatní druhy masáží) nejsou vhodné pro těhotné ženy a osoby trpící křečovými žilami.

 

 

Zdroj: www.prakticky-zivot.cz

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus