Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Zimní sporty

2.3.2010

Lyžování

Sjezdové lyžování patří mezi nejoblíbenější zimní sporty. Je ideální pro trénování vytrvalosti. Zabrat dostanou zejména svaly stehen a zadečku, posilujete však i trup a paže. Za hodinu lyžování spotřebujete přibližně 400 kalorií. Vydáte-li se lyžovat o dovolené, nikdy nebuďte celý den o hladu. Jako malou svačinku si dopřejte například obložené sendviče, cereální tyčinky nebo oříšky a sušené ovoce.

Snowboarding

Snowboarding si během své relativně krátké existence vydobyl pevné místo mezi zimními sporty. Patříte-li mezi zapřisáhlé snowboardisty, pak vězte, že o výdej povánočních kalorií máte také postaráno. Styl jízdy na prkně je velmi odlišný od jízdy na lyžích, množství vydaných kalorií tak hodně závisí na povrchu, který sjíždíte. Obecně za hodinu na prkně spálíte zhruba stejné množství energie jako na lyžích, tj. okolo 400 kalorií.

Běžky

Běžky jsou ideální volbou pro milovníky běhu a přírody. Běžkaři mají tu výhodu, že mohou svou vášeň provozovat i mimo lyžařské areály. Jedná se o kondiční sport s velkou spotřebou energie. Za hodinu můžete spálit až 700 a více kalorií. Jedná se o náročný sport, při kterém zabírá valná většina svalstva těla.

Bruslení

Několik tréninků na ledě vám pomůže vytvarovat svaly nohou a spálit několik desítek kalorií. Hodina bruslení vás zbaví asi 400 kalorií. Samozřejmě záleží na tempu, jakým budete po rybníku korzovat.

Sněhové aktivity pro lenochy

Snižuje se spolu s venkovní teplotou i vaše motivace a chuť do sportu? I pro vás máme recept. Poberte přátele nebo děti a vydejte se na nejbližší kopec sáňkovat, stavět sněhuláka nebo uspořádejte sněhovou bitvu. Ono i takové odhazování sněhu před domem dá pořadně zabrat, nemyslíte?

 

Zdroj: www.prakticky-zivot.cz

 

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus