Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Čtení moderní ženy

9.9.2011
ÚsměvMódní trendy, sex a vztahy, děti a rodina, zdravý životní styl, kosmetika, gastronomie, cestování. Také Vás tato témata nejvíce zajímají? Atraktivni.cz Vám přináší spoustu skvělého čtení, u kterého se rozhodně nebudete nudit.         

Zadáno pro dámy

Nechcete utrácet za ženské časopisy, ale přesto byste ráda věděla, jaké oblečení a účesy patří mezi hity letošní sezóny? Chcete si přečíst zajímavé články o tom, jak se zdravě stravovat, anebo hledáte osvědčené maminčiny recepty? Populární internetový magazín Atraktivni.cz ocení každá moderní žena. Kosmetika, módní trendy, partnerské vztahy, bydlení, to jsou jen některé z oblíbených rubrik čtení pro ženy. Díky přehlednému členění jednotlivých kategorií neztrácíte čas hledáním a listováním, ale najdete si článek, který zrovna chcete číst.

Oblíbené kategorie

Bojujete s jarní únavou, s prvními vráskami, anebo s celulitidou? Nahlédněte do sekce zdraví a životní styl. Na jarní únavu zabírají citrusy, s prvními vráskami zatočí přírodní kosmetika a postrachem celulitidy se stanou speciální legíny, anebo masáže. Nevíte, co dnes uvařit své rodině k večeři? O polední pauze v práci si najděte minutku a klikněte na odkaz gastronomie. Během vteřinky se před Vámi otevře obrovská internetová kuchařka prošpikovaná těmi nejlepšími českými i zahraničními recepty. Pokud se blíží víkend a Vy nevíte, jak ho sama, anebo s rodinou strávit, hledejte inspiraci v rubrice volný čas. Chcete se stylově obléknout do značkového oblečení, a přitom příliš nevyluxovat své, anebo manželovo konto? V sekci móda a krása Vám poradíme, jak na to. Zajímá Vás, co dělají známí a slavní? O oblíbených celebritách, jako je Karel Gott, Sagvan Tofi, anebo Janek Ledecký se dočtete v rubrice české celebrity. Diskuse je tu pro Vás, abyste mohly s ostatními probrat aktuální témata, která řeší moderní ženy.  

Pánům vstup povolen

A nakonec malé upozornění pro pány. Přestože se www.atraktivni.cz tváří jako čistě ženská záležitost, ani Vy sem nemáte vstup zakázán. Vstupte a načerpejte inspiraci, jaké nám máte koupit spodní prádlo, anebo raději kabelku, pokud se v ženských konfekčních velikostech příliš nevyznáte. Ale hlavně si v rubrice sex a vztahy nezapomeňte přečíst, co se nám líbí. Možná objevíte nové obzory a sami se také dobře pobavíte.    
Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus