Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Představujeme Folaxan – doplněk s přírodním složením pro cílené ničení nádorových buněk

2.7.2015

Na trhu existuje celá řada doplňků stravy, o jejichž účincích se dají vést bouřlivé diskuze. Mají spoustu horlivých zastánců i odpůrců. Pravda je, že řešení takových sporů je poměrně jednoduché. Stačí si vždy přečíst složení přípravku a zjistit si, jaké účinky jednotlivé složky mají. V tomto článku vás chceme seznámit s novinkou na českém trhu – doplňkem stravy Folaxan, který sklízí mnoho pozitivních ohlasů zejména od pacientů.

Folaxan a jeho unikátní složení

Nový doplněk stravy Folaxan má čistě přírodní složení. Díky tomu je velmi šetrný a pro lidský organismus přirozený. Při jeho užívání nebudete tělo zbytečně zatěžovat chemickými látkami, které nemohou nikdy přinést tak vysoké účinky, jako látky přírodní a navíc je musí lidské tělo poměrně složitě likvidovat. Ve složení přípravku se nachází například Crocus sativus (šafrán setý), jemuž se připisují antikarcinogenní účinky, Cistus incanus – rostlinka bohatá na polyfenoly s výraznými antioxidačními účinky, dále aminokyseliny L- serine a L-alanine, Rhodiola rosea (Rozchodnice růžová) – tato rostlina se pyšní označením adaptogen, což znamená, že pomáhá udržovat organismus v optimálním stavu a napomáhá ke zvládání nemocí i stresových situací.

Pro vyvolání apoptózy

Folaxan obsahuje ještě další účinné přírodní látky, jejichž sílu slučuje v jednu, což má za následek vyvolání apoptózy. Apoptóza je velmi složitý mechanismus, na jehož konci je cílené ničení nezdravých buněk. Jsou to například nádorové buňky, které se od zdravých liší velikostí. Doplněk stravy je proto doporučován pacientům, kteří trpí nádorovým onemocněním, prochází léčnou rakoviny i těm, kteří mají léčbu za sebou. Může být užíván i jako prevence.

U uživatelů sklízí velké množství pozitivních ohlasů. „Mám rakovinu s pokročilým karcinomem slinivky břišní s metastázami do jater, po použití FOLAXANU 3x2 tobolky denně došlo již po 3 týdnech k úpravě jaterních testů a celkovému zlepšení kvality života,“ uvedla paní Jana na portálu heureka.cz, kde je možné najít i další komentáře.

Přípravek je dostupný bez lékařského předpisu.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus