Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Pro produkty podporující Vaše zdraví už nemusíte jenom do lékárny!

23.5.2015

Řešíte vleklejší zdravotní problém a ne a ne se dobrat konce? Opakovaně pociťujete chvilkové zlepšení, ale po nějaké době jste zase tam, kde jste byli? A víte, že propuknutí onemocnění, nebo problému je až důsledek? Nejedná-li se opravdu o vážné onemocnění, většinou je to důsledek toho, že našemu tělu něco chybí. Nejčastěji normálně fungující imunita, kterou způsobil nedostatek vitamínů, minerálů, a jiných živin. Zejména imunitu, strážce našeho zdraví, si opatrujme, chraňme a podporujme. Ta je totiž ochranným štítem mezi naším zdravím a působením negativních vnějších, nebo vnitřních vlivů.

Obrovskou výhodou je to, že správné fungování naší imunity máme do jisté míry ve svých rukou. Můžeme ji ovlivnit zdravým životním stylem s dostatkem pohybu a spánku a pestrou a vyváženou stravou. V případě, že víte, že Vaše strava po určitou dobu není nejlepší a nemůžete to změnit, můžete sáhnout po doplňcích stravy, zaměřených právě na podporu imunity, které jsou volně prodejné a dostupné celé skupině obyvatel.

Jak se vyznat ve volně prodejných přípravcích?

Volně prodejné, tedy na lékařský předpis nevázané přípravky mohou být jak kromě doplňků stravy, také některé přípravky s prokázaným léčivým účinkem. Vyznat se v nich je v podstatě velmi jednoduché. Záleží na tom, zda potřebujete léčit nějaký zdravotní problém, nebo doplnit vitamíny, minerály a další živiny k Vaší stravě. Doplňky stravy nejsou na předepsání Vaším obvodním, nebo odborným lékařem vázány proto, že jejich primární síla nespočívá v léčbě již propuknutého problému, ale zejména v doplnění běžné stravy tak, aby bylo zachováno normální fungování našeho organismu. Doplňky stravy se mohou dělit do druhů – např. pro děti, ženy, muže, seniory, těhotné, či doplňky zaměřené na konkrétní oblast lidského organismu. Koupit si je kromě lékáren, můžete samozřejmě také u internetových prodejců, ale i v prodejnách zdravé výživy i v některých běžných řetězcích.

Doplňků stravy se nemusíte obávat

Proč? Protože výroba a distribuce doplňků stravy v České republice je přísně kontrolována a regulována. Před tím, než se na území Česka uvedou tyto výrobky na trh, se posuzuje zdravotní nezávadnost, která dokazuje, že dlouhodobé užívání těchto výrobků nepovede k poškození lidského zdraví.

A v jakých případech lidé z Česka sahají po doplňcích stravy?

Přemýšlíte nad tím, co by ve Vaší stravě mohlo chybět?  Zajímá Vás, co asi tak řeší jiní lidé a co jaké doplňky stravy si do svých nákupních košíků mohou dávat ostatní občané naší republiky? Sousedi? Kolegové?

V tomto případě těžko zobecňovat, nicméně dost často se v hledáčku zájmu objevuje podpora imunity. S mírou naší obranyschopnosti většina situací stojí a padá. Proto saháme po doplňcích stravy, s obsahem účinných látek v koncentrovanější formě.

Jedním z nejdiskutovanějších produktů pro své pozitivní výsledky je rakytník a výrobky z něj

Proč zrovna rakytník?

Rakytník je rostlina, nyní už rostoucí i v našich podmínkách. Tato rostlinka je bohatou zásobárnou celé řady vitamínů – A, B, C, D, E, K, P, ale také je zdrojem nenasycených mastných kyselin omega 3-6-9 a také vzácné nenasycené mastné kyseliny omega 7. Dále obsahuje betakaroteny, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny a minerální soli.

Kvůli skvělým výsledkům při podpoře normálního fungování imunitního, ale i kardiovaskulárního a trávícího systému je rakytník vyhledávaný nejen mezi znalými hospodyňkami, ale dostal se do hledáčku lékařů. Objevilo se také prohlášení, že jestliže užívat nějaký doplněk stravy, pak je to díky svým vlastnostem a složení rakytník.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus