Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zdravá výživa, bylinky a čistá voda – základ moderního životního stylu

2.9.2011
Zdrava-mrkvicka.czV současnosti se stává hitem obohacovat svůj životní styl o výrobky z čistě přírodních zdrojů. Jsme obklopeni množstvím nabídek od různých výrobců a prodejců, často však kvalita nabízených produktů neodpovídá nejen údajům uvedeným na obalech, ale ani požadavkům na kvalitu výrobku, platným v České republice.

E-shop www.zdrava-mrkvička.cz nabízí široký sortiment kvalitních výrobků pro zdraví. Klade taktéž důraz na poměr kvality zboží a přitom nízké ceny. Zároveň nabízí cenově výhodnou možnost dodání přímo do domu.

V nabídce je zařazena široká nabídka produktů z čistě přírodních surovin. Naleznete zde množství bylinných tinktur a léčebných kúr, zdravou výživu, konopné a bylinné masti, gely a oleje, produkty péče o pleť, vitamíny, minerály, ale také vodní filtry a jiné produkty pro zdravý životní styl.

Pokud vás zajímá sortiment bylinných tinktur a léčebných kúr, pak vás jistě uspokojí velký výběr z výluhů z bylin, pupenů, léčebné kúry či gemoglukany. Nabídneme Vám i široký sortiment výtažků z pupenů léčivých rostlin v medu.

Léčivé koupele, panenský kokosový olej a konopná kosmetika pak zajistí kompletní péči jak o tělo, tak o duši. Konopná kosmetika je vyrobena ze speciálně upraveného konopí, které zaručuje skvělé výsledky v oblasti péče o pleť, bez parfemace a omamných nebo návykových účinků. Je účinná především na alergie a kožní ekzémy.

Superpotraviny, jako např. Kustovnice čínská Goji, Jujube, Aronie-Černý jeřáb, Chlorella, Spirulina (mořské řasy), to jsou potraviny mimořádně bohaté na vitamíny a minerály v čistě přírodní formě.

Vitamíny a doplňky stravy pak nabízejí bohatou škálu zdravých potravin bohatých na minerály a vitamíny v přírodní a přirozené formě. Tyto doplňky stravy posilují celkovou imunitu Vašeho těla.

Dále nabízíme široký výběr vodních filtrů. Naleznete u nás filtry přesně pro váš typ vody a použití. Můžete si zvolit filtr pro kuchyň, nebo pro použití v koupelně a užívat si čisté vody, zbavené všech škodlivých a nepatřičných látek, jako např. chloru, dusičnanů, či tvrdost vody.

Pro pravidelné i nové zákazníky nabízíme speciální výhody v podobě slev a informování o novém sortimentu ve své bohaté nabídce.

 

 

 

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus