Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Potřebujete být po nemoci rychle fit? Dejte si zdravé jogurty a zákysy z jižních Čech

24.2.2016

Letošní poměrně teplá zima opět přeje všemožných bacilům, které na nás útočí ze všech stran. Lékaři pravidelně varují před chřipkovými epidemiemi, ale jen těžko se dá takové nákaze skutečně zabránit. Chytit chřipku člověk může kdekoliv, v městské hromadné dopravě, v obchodě, v práci. Po určité době v klidu a správné léčbě se jí obvykle docela dobře zbavíme, přesto pro náš organizmus znamená velkou zátěž. Stejně tak jakákoliv léčba antibiotiky, ať už nám byla předepsána na angínu nebo jinou bakteriální infekci, znamená oslabené tělo a především zažívání. Jednoduchou, a přesto velmi účinnou pomocí jsou jogurty a zákysy. Ale ne všechny se mohou pochlubit označením zdravé, je potřeba vybírat ty s živými kulturami. Které výrobky si tedy v hojné míře dopřát? Můžeme jedině doporučit jogurty a zákysy Agrola z jižních Čech.

Lahodné husté jogurty plné zdraví

Jogurty Agrola jsou vyráběny tradiční metodou, bez použití stabilizátorů, škrobů a chemických konzervantů. Mají vysoký obsah čistých mléčných kultur a také vyšší obsah vápníku a bílkovin. Jejich skleněný obal je nejen šetrný k životnímu prostřední, ale umožňuje také jogurtu dále zrát. Kvalitní a zdravé jogurty Agrola pomáhají se znovuobnovením střevní mikroflóry, přispívají ke správné funkci trávícího systému a tím i posilují imunitní systém, protože jak je známo, zdravá střeva znamenají zdravé tělo. Příjemně nakyslá chuť, přírodní mléčná vůně a kvalitní výborné marmelády u ovocných variant jsou rozhodně důvodem, proč si tyto jogurty jistě každý oblíbí.

Svěží, chutný a především zdravý zákys

Stejně chutné jsou i zákysy Agrola. A jsou také stejně zdravé, o tom není pochyb. I ty jsou plněny do skleněných obalů, které nepropouštějí pachy, vzduch a bakterie, díky čemuž mají zdravé zákysy výbornou kvalitu. Lahodný a svěží zákys je výborným zdrojem bílkovin, upravuje střevní mikroflóru a je vhodný i pro bezlepkovou dietu.

Konzumovat pravidelně zdravé jogurty a zákysy Argola vám pomůže nejen dostat se rychle zpět do formy po nemoci, ale i zůstat co nejvíce fit po celý rok. Koupíte je v prodejnách Tesco, Albert, Globus a nejlevněji v podnikové prodejně v Jindřichově Hradci.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus