Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

S analgosedací zvládnete i náročnější zákrok u zubaře

19.10.2015

Prospěte se během zákroku

Při analgosedaci dostanete farmaka, která vám zaručí bezbolestný zákrok a stoprocentně vás zklidní. Cílem je dopřát vám spánek a následně docílit stavu, kdy si nebudete pamatovat, co se s vámi během vyšetření dělo. Po zákroku vás zaplaví příjemný pocit. Lékaři tento druh utlumení doporučují především úzkostnějším klientům, kteří mají ze zubařských zákroků obavy.

 

Proč zvolit analgosedaci?

  •   Při náročnějším zubařském zákroku je pacient v klidu a nic si nepamatuje.
  •   Přistupuje se k ní nejenom u dospělých, ale i u dětských pacientů.
  •   Analgosedace není takovým zásahem do organismu jako anestezie, protože pacient dýchá zcela sám.
  •   Na celý zákrok dohlíží anesteziolog, který s ošetřovaným zůstává až do úplného probuzení.
  •   Zákrok je bezbolestný a ušetříte si zbytečné nervy.

 

Co se děje po zákroku?

Po probuzení rozhodně nesmíte řídit motorová vozidla nebo cestovat sami. Budete dezorientovaní a malátní. S okolím sice můžete komunikovat normálně, ale než analgetika úplně vyprchají z organismu, trvá to ještě několik hodin. Později si tuto komunikaci vůbec nemusíte pamatovat. Z tohoto důvodu je nezbytné, abyste si zajistili doprovod domů, kde budete po zbytek dne odpočívat, spát, doplňovat tekutiny a jíst malé porce lehkého jídla až do úplného zotavení. Na klinice MUDr. Stuchlíka najdete specialisty na analgosedaci z řad profesionálních stomatologů, a především vstřícné prostředí, kde se budete cítit dobře.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus