Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Zjistěte, co vás v těhotenství čeká a „možná“ nemine

26.11.2015

Konečně se vám objevily dvě vysněné čárky na těhotenském testu. Jste těhotná a v bříšku vám právě roste maličký zázrak. Pokud čekáte miminko poprvé, je pro vás vše nové a určitě budete potřebovat spousty informací. Jestliže již děti máte, spoustu toho již víte, ale protože je každé těhotenství jiné, může vás leccos překvapit a nikdy není na škodu, si některé věci připomenout. Najděte si svého průvodce těhotenstvím, kde najdete všechny informace na jednom místě a kdykoliv budete potřebovat.

Tipy, triky a informace pohromadě

Na internetu najdete spousty webů určených pro nastávající maminky. Často jsou však nepřehledné nebo přehlcené zbytečnými informacemi. Mezi ty lepší, který nabízí skutečné ucelené informace a provede vás vašim těhotenstvím týden po týdnu, patří i magazín TehotenstviOnline.cz. Najdete zde mnoho informací o průběhu těhotenství, o změnách, které se ve vašem těle ději, příznaky těhotenství v prvních dnech i různé tipy a rady, které se vám mohou hodit. Mimo těchto informací je zde nabízen i přehled a popis značek nabízejících těhotenskou módu, informace o knihách, které jsou zaměřené na miminka i rodiče, a také zde naleznete velmi důležitou sekci, a tím je cvičení v těhotenství.

Začněte od začátku

Vaše miminko započalo svou životní pouť spojením vajíčka a spermie, tak proč na magazínu nezačít právě tím. Již článek o prvních příznacích po oplodnění vás jistě nadchne. Dozvíte se zde vše o tom, co se ve vašem těle děje i jak bojovat s počínajícími těhotenskými nevolnostmi, které také vaše těhotenství často signalizují. O jednotlivých příznacích, o tom jak se postupně vaše miminko vyvíjí, a co se mění ve vás, pak můžete číst v seriálu Těhotenství týden po týdnu, který mají maminky nejradši, protože přináší ucelený a velmi podrobný souhrn důležitých informací.

V internetovém magazínu TehotenstviOnline.cz najdete vše potřebné, co by nastávající matka měla vědět. Vyberte si svého průvodce těhotenstvím a buďte v „obraze“.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus