Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Vařte zdravě a chutně díky důmyslným kuchyňským spotřebičům

26.11.2015

Mnozí z nás se zajímají o to, co jejich jídelníček obsahuje, z čeho je složen pokrm v restauraci, dbáme na to, abychom nejedli škodlivé látky a barviva atd. Jestliže i vy jste zastánci zdravého stravování, často jistě připravujete různé saláty, zeleninové krémy, ovocné šťávy a přípravou pokrmů v nich nechcete zničit vitamíny a tělu prospěšné látky. Víte, které spotřebiče vám pomohou připravit lahodné pokrmy bez nutnosti vynaložení velkého času či úsilí?

Kvalitní food processory

Krájení zeleniny a ovoce různé tuhosti a velikosti je činností, kterou provádíme poměrně často. Nakrájené používáme do salátů, polévek, pomazánek, do hlavních jídel atd. A právě s krájením, strouháním a šleháním vám výborně pomůžou food processory. Jejich velkou předností je, že dovedou požadované nakrájet na tenounké či silnější plátky a to i u surovin, které krájíme po větších kusech. Jejich plnicí trubice 3 v 1 je dostatečně široká a vejde se do ní kus ovoce, ať už vertikálně, nebo horizontálně. Speciální nože dovedou krájet s přesností mistrů a svou roli sehrává i možnost nastavit dvě úrovně rychlosti krájení.

Krájet tak můžete na plátky, kostičky, dá se s ním strouhat, šlehat a to vše bez nacákání nebo nechtěného vylití díky ultra-těsnícím kroužkem a uzamykatelnému systému.

Mixujte a zasyťte se lahodným nápojem

I mixéry nám pomohou vytvořit skvělé dobroty k jídlu a pití. Připravíte s nimi pyré pro děti i dospělé, nasekáte bylinky, led, připravíte do hladka rozmixovaný ovocný nápoj plný vitamínů obohacený o oříšky, sezamové semínko či cokoli jiné atd. Nádherný design ve vás podpoří chuť pracovat s mixérem a práci si budete skutečně užívat. Mixéry Kitchen Aid jsou prostorné, bezpečné, mají správně umístěné nože pro špičkovou funkčnost… Podívejte se na ně a uvidíte, že to bude váš letošní vánoční dárek, který si budete přát dostat.

Kuchyňské roboty, tyčové mixéry, food processory a další vám nesmí chybět. Pořídíte-li si je, rychle se s nimi sžijete a uvidíte, že je budete využívat téměř denně pro radost, kterou přináší při práci a vnáší ji i do jídla.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus