Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Vaše tělo potřebuje detoxikační přístroje

7.5.2014

Ať chceme nebo ne, každý den naše tělo přijímá škodlivé látky a to jak stravou, znečištěným životním prostředím nebo stresem. Tělo se zaplavuje toxiny a když je těchto látek v těle příliš, mohou negativně ovlivnit naše zdraví. Proto je zapotřebí tělo pravidelně očišťovat.

Co jsou to toxiny?

Toxiny jsou nahromaděné škodlivé látky v buňkách, kterých se tělo nedokáže normální cestou zbavit. Vznikají nevhodnou stravou, kouřením, znečištěným životním prostředím, ale také častou psychickou zátěží, jako je stres, deprese nebo úzkost. Pokud je tělo zaplaveno toxiny naše imunita je oslabena a více náchylná k řadě nemocí. Častěji pak trpíme chřipkami, kožními nemocemi nebo máme problémy s hubnutím.

Detoxikace

Protože se toxiny nemohou normální cestou odplavit z těla ven, je zapotřebí tělo očistit nebo takzvaně detoxikovat od odpadních látek.

Detoxikaci organismu můžeme též přirovnat k vnitřní hygieně. Posílíme tím imunitu, zlepší se kvalita pleti, dodá ztracenou energii a pomůže upravit váhu.

Očistit tělo můžeme půstem, úpravou stravy nebo také detoxikačními přístroji HydroSana AST-63A, komfortním iontovým detoxikačním přístrojem s dálkovým ovládáním AST-28B nebo profesionálním detoxikačním přístrojem AST-88. Tyto malé vaničky nás zbaví toxinů nezávisle na tom, kde jsou v těle umístěny a to za 30 minut. Stimulují všechny buňky k intenzivnější látkové výměně a obnoví energetickou rovnováhu.

Detoxikace organismu pomocí těchto přístrojů je velmi jednoduchá. Usadíte se v pohodlí svého domova, vložíte nohy do teplé lázně a zmáčknete tlačítko start. Přístroj ihned začne tělo detoxikovat.

Více o těchto detoxikačních přístrojích naleznete na www.zdravi-sport.cz/zdravi/detoxikace-organismu/.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus