Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Dopřejte vašemu tělu na jaře více vitaminů!

26.5.2017

Náš organismus každý den čelí škodlivým látkám, jako jsou toxiny, chemikálie, jedy, prach, smog, ale i stresu, špatnému pitnému režimu nebo špatnému životnímu stylu obecně. Jaro je proto skvělé roční období, kdy můžete zahnat nedostatek ovoce i zeleniny, které jste přes zimu odsunuli na vedlejší kolej, a nastartovat svůj organismus na plné obrátky. Přejete-li si být zdraví a mít vitální tělo i mysl, měli byste si čas od času projít detoxikační kúrou, která zbaví naše tělo všech nebezpečných látek a lépe jej připraví na vstřebávání vitaminů a minerálů ze zdravých potravin.

Slovo detoxikace můžeme vnímat jako zbavení se jedů. Konkrétně to znamená očistit tělo od nežádoucích látek pomocí detoxu jater, ledvin, plící, střev, ale také kůže. Pokud se totiž tyto orgány zahltí nebezpečnými chemikáliemi, tělo je nestíhá vylučovat. To pro člověka znamená vznik různých civilizačních nemocí, alergií, ekzémů, akné a jiných kožních chorob. Jak jim předejít? Detoxikací!

Pokud se ptáte, proč bychom tělo měli pravidelně očišťovat od škodlivin, pak si přečtěte hlavní výčet bonusů:

  • vaše trávení se výrazně zlepší
  • budete se cítit lépe
  • budete mít lepší náladu
  • zlepší se vám stav kůže
  • budete energičtí a plní života
  • zmizí akné a nedokonalosti pleti
  • budete lépe spát
  • budete méně nemocní chřipkou, angínou, nachlazením
  • posílí se imunita

Jak tedy postupovat během detoxikace? Po dobu 3 dnů si naordinujte pouze ovocné a zeleninové šťávy, které tělu dodají spoustu vitaminů, pročistí ho a připraví na váš nový a zdravý životní styl. Nápomocný vám tedy určitě bude kvalitní mixér, který vám s přípravou šťáv pomůže. Zvolit můžete například malý, avšak praktický a silný vysokootáčkový kuchyňský mixér Orava RM-1000. Tento mixér si hravě poradí s mixováním ovoce, zeleniny, ale i tvrdých surovin, jako jsou kostky ledu. Umožňuje vám mixovat, mele kávu či koření, strouhá i šlehá. Má velmi všestranné využití, které díky extra silnému, odolnému a ostrému nerezovému noži hravě zvládne. Kuchyňský stolní mixér Orava RM-1000 má silný motor o příkonu 1 000 W a počtu otáček 20 000 za minutu. V balení mixéru Orava naleznete 5 kusů mixovacích nádob (3x 900 ml, 2 x 500 ml). Pro 100% stabilitu má na spodní straně gumové nožičky a součástí balení je i nástavec, kterým lze při mixování přitlačovat drť. Kromě toho je vyroben z kvalitních a zdraví vyhovujících materiálů a výjimečně pohodlný a skladný. Všechny díly mixéru Orava jsou demontovatelné a vhodné pro mytí v myčce nádobí.

Pokud se vám líbí kuchyňský stolní mixér Orava a rádi byste si takový také pořídili, navštivte internetový obchod www.orava.cz a vyberte si ten správný mixér pro vás.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus