Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Vše, co potřebujete, nakoupíte na jednom místě

7.12.2015

Zdravotnické potřeby, a to nejen léky, je možné zakoupit pro svou soukromou potřebu, také pro zdravotnická zařízení, seniorské domy, nemocnice, lékařské ordinace a zkrátka všude tam, kde je zdravotnický materiál potřeba. Protože se jedná o věci, které ovlivňují zdraví, musí být naprosto bezpečné a splňovat přísná kritéria a normy.

Profesionální zdravotnické potřeby

Jako zodpovědní lidé či profesionálové určitě hledáte i profesionálního prodejce, který vám nabídne nejen kvalitní zboží, ale i něco navíc. Taková je i společnost Medipharma CZ s.r.o. z Českých Budějovic, která působí na našem trhu již od roku 1999. Pro své zákazníky a jejich spokojenost se snaží společnost a její zaměstnanci udělat maximum. Prostřednictvím e-shopu Medipharma.cz je tak možné zakoupit komplexní vybavení do lékařských ordinací, zdravotnických zařízení, ústavů sociální péče, agentur domácí péče i do domácností. Objednávky jsou rychle vyřízené a celý systém objednávání je velmi jednoduchý. Internetový obchod je zaměřen na zdravotnické potřeby, inkontinenční pomůcky, léčiva, volně prodejné léky či veterinární přípravky.

Jelikož se jedná o společnost, která nabízí zdravotnickou techniku na českém trhu již více než 12 let a má mnoho zkušeností, nabízí svým klientům i poradenské služby prostřednictvím telefonu na lince, která je poskytována zdarma a telefonní číslo je 800 100 041, emailu či osobně přímo na prodejně v Českých Budějovicích. Mimo poradenství mohou klienti využít i rozvoz pomůcek až do domu zdarma (pro imobilní pacienty v Českých Budějovicích), rozvoz zdravotnického materiálu až do ordinace (v Českých Budějovicích zdarma), výdej na poukazy na ortopedickou a léčebnou pomůcku.

Všechny zdravotnické potřeby jsou pečlivě testovány a mají prohlášení o shodě s předpisy podle zákona 22/1997 Sb. Pokud by náhodou došlo na reklamace, nemusíte se bát dlouhých čekacích lhůt. Vyřizují se ihned.

V nabídce je i doplňkový sortiment

Mimo klasický zdravotní materiál si mohou klienti zakoupit i různý doplňkový sortiment, jako je zdravotní obuv, pohodlná vycházková obuv, ortézy, pásy, podpůrné punčochy, anatomické polštáře a další.

Příjemný a profesionální personál se na vás již těší a ochotně vám poradí a pomůže.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus