Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Domácí zdravotní péče pro vás i pro vaše nejbližší

26.11.2020

Domácí zdravotní péče není určena pouze pro seniory, jak by se na první pohled mohlo zdát. Tento způsob léčby je určen pacientům po úrazech nebo po onemocněních, kdy jejich stav už nevyžaduje nemocniční péči. Bez ohledu na jejich věk. Domácí zdravotní péčipředepisuje ošetřující lékař pacienta, a to v případech, kdy to dovoluje aktuální stav pacienta a kdy je zkrátka domácí péče pro pacienta přínosnější než aby setrvával v nemocnici.

Domácí zdravotní péče má nezastupitelnou roli

Když může pacient stonat v domácím prostředí, v naprosté většině případů to urychluje rekonvalescenci. Pacient je ve svém prostředí v lepší psychické pohodě a není vystaven riziku nemocničních nákaz. Otevírá se mu tak také mnohem více možností. Může se navrátit, alespoň částečně, k původnímu stylu života, někdy dokonce i k práci. Aby mohlo co nejvíce pacientů stonat doma, to je také motem pražské agentury domácí zdravotní péče ProCare Medical. A za svým cílem kráčí neohroženě. Jsou jedním z prvních subjektů, který začal poskytovat i domácí parenterální výživu a domácí umělou plicní ventilaci. Aktivně se účastnili pilotních projektů a neustále tak rozšiřují nabídku svých služeb, a tedy i možnosti, aby více pacientů mohlo stonat doma. Zajišťují také transport sanitkami, aby co nejvíce ulehčili pacientům a těm, kteří se o ně starají.

Široké portfolio služeb v rámci domácí zdravotní péče

Pacientům je tak i v domácím prostředí poskytována poměrně komplexní zdravotní péče. Samozřejmostí jsou odborné převazy ran, aplikace injekcí a odběr krve. Jak už jsme ale zmiňovali, některé agentury pro své pacienty zajišťují i velmi náročné úkony, mezi něž patří i domácí parenterální výživa a domácí umělá plicní ventilace. ProCare Medical, který patří na špičku poskytovatelů domácí zdravotní péče, se postará ale i o fyzioterapii nebo třeba převoz sanitkou. To je pro řadu pacientů velká výhoda, protože se často stává, že nikdo z rodiny je odvézt nemůže a pacient se pak nemůže dostavit na prohlídku, ošetření či kontrolu.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami