Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Inzerce a reklamaPartneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Reklamní a marketingové oddělení

Pavel Bambásek
šéfredaktor

email: zdravy-svet@zdravy-svet.cz

O magazínu Zdravý svět

Zdravy-svet.cz je internetový portál, který informuje o zdravém životním stylu, alternativní medicíně a přináší zajímavé rady a poznatky z oblastí, které souvisí se zdravou životosprávou, aktivním pohybem nebo péčí o tělo.  

Cílová skupina portálu není věkově omezena, články jsou určeny všem, kteří se zajímají o své zdraví. Nejvíce portál navštěvují ženy ve věku od 23-60 let.

Portál na internetu existuje už 5 let a vzhledem k stále rostoucímu trendu zájmu lidí o sebe a o zdravý životní styl se očekává, že jeho návštěvnost bude mít zvyšující tendenci.

Obsah tvoří zejména články, které jsou aktuální a jsou psány zkušenými redaktory nebo specializovanými odborníky na danou oblast. Velmi vyhledávaná je i naše wikipedie, která  obsahuje  seznam  dostupných emulgátorů, vitamínů, druhů ovoce a zeleniny.

Reklama na našem portálu je určená pro všechny firmy, jednotlivce, eshopy, kteří působí v oblasti kosmetiky, biopotravin, farmacie, zdravé výživy, alternativní medicíny apod.

Vyberte si z našich ukázkových služeb a zviditelněte se na našem internetovém portálu zdravy-svet.cz

Ukázka z ceníku reklamy internetového portálu Zdravy-svet.cz.
 

Služba Období Cena

Publikace PR článků

(komerční článek)

min 1 rok 1000 Kč

Backlink Partner

(Textová reklama s odkazem v bočním
modulu Partneři. Umístěno na všech
podstránkách magazínu.)

1 měsíc (min. odběr 6 měsíců) 150 Kč


blog comments powered by Disqus