Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

BylinkyPartneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Které jsou nejlepší bylinky na zkvalitnění erekce?

24.5.2017

Pokud máte problém s potencí v důsledku nekvalitní erekce, nemusíte hned sahat po lécích na předpis. Velmi zajímavou alternativou jsou totiž přírodní prostředky, konkrétně byliny a rostliny.

Nejedná se přitom o žádnou novinku, ale o staletími ověřený způsob podpory potence a libida. Ať už jde o starověkou Čínu, region Jižní Ameriky nebo taky o oblast Středomoří, starověké civilizace si běžně při problémech s erekcí pomáhaly přírodními prostředky. Několik tyto bylinky a rostliny se dodnes používají, ale u nás se dostali do kurzu až v posledních letech.

Zelený čaj. Jeho historie, blahodárné účinky a příprava

26.4.2017

Zelený čajZelený čaj je někdy nazýván „pravým“, to proto, že se dělá z lístků, které prochází minimální oxidací. Zelený čaj je původem z Číny, ale je úzce spjatý i s jinými asijskými zeměmi hlavně Japonskem. Díky tomu, že je populární v celé Asii, existují desítky druhů zeleného čaje, které vznikly hlavně na základě rozdílných podmínek při pěstování.

Kurkuma, koření či lék?

19.10.2016

KurkumaCurcuma longa (kurkuma dlouhá) je rostlina z čeledi zázvorníkovitých, z níž se používají její dužnaté oddenky. Pokud vám podle názvu připadá tato vytrvalá bylina zcela neznámá, vězte že jste se s ní setkali již mnohokrát. Je totiž součástí kari koření, oblíbené směsi používané v kuchyni, které dodává typicky žlutou barvu.


Bylinky pro zdraví ženského organismu

2.12.2015

Lidský organismus je velmi složité uspořádání buněk, které jsou na sobě závislé a vzájemně se ovlivňují. Složité systémy jsou náchylné ke vzniku chyb a problémů, které mohou vyplývat i z pouhých maličkostí. Klíčem pro správné a optimální fungování organismu je rovnováha a harmonie. Když všechno pracuje přesně tak, jak má, cítíme se plni energie, jsme silní, zdraví, vypadáme lépe a jsme šťastnější. Znovu nalezení rovnováhy někdy bývá problematické, obzvláště v těle ženy, kde se hladiny hormonů hodně mění. A co vám pomůže k nastolení rovnováhy?

Černé čaje. Historie a základní pojmy

15.3.2014

Černé čajeČerné čaje jsou charakteristické hlavně dobou oxidace, která je delší než u ostatních druhů, a vyšším obsahem kofeinu. „Černý čaj“ je také pojem, užívaný v zemích Commonwealthu pro čaj podávaný bez mléka, což je v těchto zemích běžné. Někdy se můžeme setkat i s označením „červený čaj“, které se používá v Číně a jí ovlivněných zemích. Historie černého čaje sahá až do dob čínské dynastie Tang (7. – 10. století), což dokazuje Lu Yu ve své „Klasické knize o čaji“.

Nápoj bohů – speciál o čaji

21.11.2011
ČajČaj je hned po vodě nejčastějším nápojem, který lidé pijí na celém světě. O jeho vzniku existuje několik legend. Ne zcela nereálná se zdá ta, podle níž si v době kolem 2500 let př.n.l. vařil čínský panovník vodu a spadly mu do ní čajové lístky, čímž vznikl lahodný nápoj.

Internetový portál věnovaný zahrádkářům

2.10.2011
ZahradaPatří zahrada mezi Vaše velké koníčky, anebo jen rádi odpočíváte v jejím nitru? Internetový portál Zahrádkářům poradí, jak pečovat o zahradu po celý rok, prozradí ty nejnovější trendy a přinese Vám spoustu inspirace. Pravidelná péče o zahradu nám přináší sladkou odměnu nejen v podobě sklízení zralých plodů, ale také potěší naše oči.

Naše babičky to uměly, aneb jak si naklíčit čočku

20.9.2011

ČočkaNyní se podíváme na klíčení nejrůznějších obilnin a luštěnin. V nedávné době vznikla kvůli jisté bakterii určitá antipatie v klíčky a výrobky z nich. Mohu vás ujistit, že pokud je koupíte v marketu zabalené v neprodyšné fólii, ležící tam několik dní, jistě má kterákoliv cizorodá látka skvělé podmínky k růstu a rozšíření.

Naše babičky to uměly, aneb jak si v zimě vypěstovat jarní cibulku

18.9.2011
PetrželPokud máte rádi petrželovou nať (ať už do polévky nebo na chleba) stejně jako já, pozorně čtěte následující návod. Zajistěte si kořen petržele, odkrojte nejširší část (zbytek podle libosti spotřebujte) a odkrojenou částí ho položte na plochu, kde bude stát voda (používám kelímek nebo malý talířek).

Strana: 1 | 2 |
blog comments powered by Disqus

Řadit podle: Počet zboží na stránku Přejít na stránku:


Violka vonná

Violka vonná

Čeleď: violkovité, .. více

Třezalka tečkovaná

Třezalka tečkovaná

Čeleď: třezalkovité, .. více

Slunečnice roční

Slunečnice roční

Čeleď: hvězdnicovité, .. více

Sedmikráska chudobka

Sedmikráska chudobka

Čeleď: hvězdnicovité, .. více

Rozrazil lékařský

Rozrazil lékařský

Čeleď: krtičníkovité , .. více

Řepík lékařský

Řepík lékařský

Charakteristika: Je to trvalka, která roste na mezích, suchých loukách, na slunečných místech a na okraji světlých lesů. Má žluté květy a přilehlé listy. Je vysoká 15 - 70 cm. Sbírá se hlavně kvetoucí nať v období od května do srpna. , .. více

Řebříček obecný

Řebříček obecný

Čeleď: hvězdnicovité (Asteraceae), .. více

Prvosenka jarní

Prvosenka jarní

Čeleď: prvosenkovité, .. více

Podběl lékařský

Podběl lékařský

Čeleď: hvězdnicovité, .. více

Měsíček lékařský

Měsíček lékařský

Charakteristika: Je to nenáročná zahradní bylina, která se pěstuje většinou jako jednoletá. Dorůstá do výšky kolem 55 cm. Má hranatou lodyhu s dlouhými přisedlými listy. Květy mají většinou oranžovou barvu, méně se vyskytuje také žluté zbarvení. Květy jsou sbírány od června až do září. , .. více

Meduňka lékařská

Meduňka lékařská

Čeleď: hluchavkovité (Lamiaceae), .. více

Mateřídouška obecná

Mateřídouška obecná

Čeleď: hluchavkovité, .. více

Máta peprná

Máta peprná

Čeleď: hluchavkovité (Lamiaceae), .. více

Kostival lékařský

Kostival lékařský

Čeleď: brutnákovité , .. více

Kopřiva dvoudomá

Kopřiva dvoudomá

Čeleď: kopřivovité, .. více

Kontryhel obecný

Kontryhel obecný

Droga: nať nebo listy, .. více