Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Pitný režim, který vás nikdy nebude nudit. Víme, čím ochutit vodu.

18.5.2021

Chcete si oživit chuť vody, protože samotná vám nechutná? Zároveň chcete nápoj bez cukru a chemie, který budete mít k dispozici kdykoliv a kdekoliv? Objevte mikrodrink waterdrop®.

Ty nejlepší ingredience zabalené do malé kostky

Mikrodrinky waterdrop® jsou vytvořeny z těch nejjemnějších rostlinných a ovocných výtažků, jemně slisovaných a ekologicky šetrně zabalených. Malá kostka, která se snadno rozpustí ve vodě, obsahuje vitamín C, dále vitamíny B a další prospěšné látky. Přestože je na rozdíl od limonád bez cukru, zachovává si skvělou chuť. Vy tak ušetříte zbytečné kalorie a navíc nezatížíte tělo o další dávku cukru. Použité nejsou žádné umělé konzervační látky pro zvýšení trvanlivosti. Zárukou absolutní čerstvosti je balení každé kapsle jednotlivě. Tu pak stačí rozpustit ve vodě. Rychlý a skvělý nápoj poskytující hydrataci je na světě během několika vteřin. Vybírat můžete z celé řady příchutí, podle toho, co vás právě ten den čeká.

Povzbuzení s přírodním kofeinem

Pokud potřebujete povzbudit, sáhněte například po příchuti BOOST s vitamínovou bombou açaí a lahodnou chutí černého rybízu. Příchuť NERO je skvělý společník pro dlouhý den. Přírodní kofein, extrakt z guarany a kolový ořech zajistí, že budete plní energie. Rozjasní mysl, zlepší koncentraci a povzbudí celý organismus. Podobné látky najdete také v energetických nápojích, ale na rozdíl od nich s mikrodrinkem nezatížíte planetu o plastovou lahev nebo plechovku.

Méně plastu, více chuti

Podpořit pitným režimem můžete nejen váš organismus, ale i přírodu. Stačí dát sbohem plastovým lahvím a vybrat si jednu z designových lahví z borosilikátového skla nebo lahví z dvouplášťové nerezové oceli, které fungují jako termoska. Opatřeny jsou bambusovým víčkem, díky kterému z lahve neunikne ani kapka. V balení 12 kapslí waterdrop® je množství recyklovatelného obalu nižší než u víčka od plastové lahve. Rostliny obsažené v kapslích se pěstují v režimu udržitelného hospodářství v rodinné firmě v Německu, nikoli na plantáži. Pro snížení ekologických dopadů se při rozvozu k zákazníkům využívají služby dopravce, který dbá na životní prostředí, a za najeté kilometry a vyprodukované CO2 vysazuje nové stromy. Kompletaci papírových krabiček zajišťují zaměstnanci v chráněné dílně v Brně. Ambicemi společnosti Waterdrop není jen pomoci lidem vypít více vody, ale vybudovat světovou značku v hydrataci. Po Rakousku, Německu, České republice, Slovensku a Polsku bude pokračovat v expanzi po celé Evropě a chystá rozšíření také do USA i Asie.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami