Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Pleťové masky – to pravé osvěžení pleti

26.4.2017

V zimních měsících dostává naše pleť pořádně zabrat. Studené počasí, ledový vítr, námrazy, přechody z horka do zimy, v práci i doma je přetopeno, nejíme tolik zeleniny jako v létě. Všechny tyto faktory se viditelně podepisují na naší pleti, která se v zimě může zdát unavená, bez jiskry a našedlá. Nechceme-li se s těmito příznaky smířit, je načase nasadit zbraně těžkého kalibru a začít pleť řádně vyživovat.

Většina žen používá různé pleťové krémy, to je přece samozřejmost. Jenže v zimě vám stejná výživa pleti, která platila v létě, už nezabírá. Porozhlédněte se tedy po krémech určených přímo na zimu nebo do chladného počasí. Měly by mít speciální vyživující schopnosti. Pleť je hodno zásobovat i zevnitř, tj. dostatečným množstvím vitaminů, minerálů, stopových prvků a dalších nezbytných látek pro správnou práci našeho těla. Do zimního jídelníčku proto zařaďte především hodně zeleniny, ovoce, obilovin, ryb atd.

Vyživovat pokožku jen zevnitř však nestačí. Jaký pomocník nás zaručeně nezklame, potřebujeme-li okamžité osvěžení pleti? Přeci pleťová maska. Na trhu je bezmezné množství pleťových masek, které se liší svými účinky.

Pleťové masky můžeme dělit podle druhu aplikace. Nejčastějšími typy jsou slupovací a smývatelné. Podle účinků je rozdělujeme na hydratační, vypínací neboli liftingové, antistresové, uklidňující, okysličovací, čistící, zahřívací, ochlazující a jiné. Záleží jen na vás, kterou si vyberete, nabídka trhu je velmi rozmanitá.

Masky jsou ideální v tom, že nabízejí unavené pleti okamžitý účinek. Ten je zřetelný hlavně ve vrchních vrstvách pokožky. Abyste však poznaly blahodárné účinky pleťové masky, je třeba používat ji opakovaně, nejen jednorázově. Po nanesení přijímá pleť účinné látky z masky do hloubky. Pleť je po aplikaci vypnutá, svěží, odpočatá, lehce zrůžovělá a mineralizovaná.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus