Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Zdravé vlasy i na jaře

19.5.2010

Známé rčení, že „vlasy jsou koruna krásy“ nám přirozeně implikuje i nutnost se o svou hřívu pečlivě starat. V každém ročním období vyžadují naše vlasy jiný druh péče. Zatímco v létě trpí sluníčkem a mořskou nebo chlórovanou vodou, zimní měsíce dají vlasům zabrat střídáním teplot, vysoušením ve vytopených místnostech, mrazem a chladem. Jaro zase vlasy zaskočí naprosto nepřipravené a bez dostatku tolik potřebných živin. Jak bychom tedy měli své vlasy rozmazlovat a co jim dopřát, aby naše „koruna krásy“ opravdu zářila?

Zima unavuje

Smiřte se s tím, že po zimě jsou vaše vlasy unavené, poničené a slabé. Zimní období dokáže dát vašim vláskům pěkně zabrat, zvlášť pokud se pyšníte dlouhou hřívou. Díky chladu, přetápění a větru jsou vlasy křehké, lámavé a postrádají výživné látky. Jistě jste se samy na sobě přesvědčily, že nelítostná zima dokáže na vlasech napáchat velké škody, které musíte s přicházejícím jarem napravit. Dodejte své hřívě nový šmrnc s našimi tipy!

Jarní oživení

Pokud si přejete, aby vaše vlasy zase překypovaly zdravím, házely odlesky do všech stran, byly bohaté, hebké a pružné, musíte se jim s nastupujícím jarem intenzivně věnovat. Ze všeho nejdřív jim dopřejte výživnou regenerační kúru. Tu je nejlepší aplikovat zhruba dvakrát měsíčně. Porozhlédněte se po obchodních řetězcích po vhodných vlasových krémech a maskách nebo si nechte poradit svou kadeřnicí. Pečlivě si přečtěte návod a dopřejte vlasům tolik potřebné živiny.

Kadeřnice poradí

Ostatně na kadeřnický salon byste za žádných okolností právě v toto roční dobu neměla zapomínat, zvlášť pokud jste odborníka na vlasy naposledy někdy za hlubokého podzimu. Konečky jsou po zimě poškozené a lámavé, mohou se třepit. Kadeřnice vám nejen vlasy pomůže ozdravit, ale navíc jim dodá nový svěží střih a jarní šmrnc, který vám zvýší sebevědomí a odlehčí vaší hřívě. V salonu vám také pomůžou s ozdravnými vlasovými kúrami a poradí jak se o vlasy v nastávajícím jarním období starat a jak o krásu své hřívy pečovat.

 

Zdroj: www.prakticky-zivot.cz

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus