Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Inspirujte se chutnými a zdravými recepty pro redukci váhy i přeměnu tuků na svaly

18.3.2018

Redukční diety nejsou o prudkém a zdraví nebezpečném snižování váhy hladovkami nebo takzvaně zaručenými postupy. Nutriční poradci, dietní specialisté dovedou každému na míru sestavit jídelníček. Pravidelná strava, která je bohatá na potřebné enzymy, vitaminy a minerály, a přitom je energeticky vyvážená ani nenastoluje dlouhotrvající pocit hladu – to je sen mnohých obézních osob, ale i pracovně vytížených anebo intenzivně sportujících lidí. Ovšem ruku na srdce, mají všichni čas na dennodenní přípravu stravy pro sebe a další členy rodiny?

Neumíte vařit zdravě, nebo nemáte čas? Nechte se obsloužit až pod nos

Pomocnou ruku podávají provozovny, jež se na přípravu energeticky a nutričně vyvážených jídel soustředí. Čerstvé potraviny jsou základem každého zdravého jídelníčku. Strava prostá konzervantů, barviv, rychlých cukrů, soli a pšeničných výrobků je připravována v kuchyních, jimž pevnou rukou vládnou zkušení kuchaři a denní menu sestavují výživoví poradci. Takzvaná krabičková dieta je zájemcům dopravována po Praze zdarma, a to až dvakrát denně. Samozřejmostí je i osobní odběr krabiček na odběrových místech.

Snídaně, svačiny, oběd a večeře jsou denně dováženy až k vám do práce

Krabičková dieta Praha se sestává z kompletních menu – denních, týdenních i dlouhodobých, která jsou určena ženám i mužům, již chtějí snížit svou váhu, a zároveň být v kondici. Dietní program je sestaven lidem toužícím po přeměně tuků ve svalovou hmotu, pro osoby se sedavým zaměstnáním a méně aktivní jedince. Dietní program je vhodný rovněž pro seniory i lidi s drobnější postavou. Chutná dieta je připravována v různých energetických kvocientech, jídlo na celý den má hodnotu buď 5400 až 6000 kJ, nebo 7000 až 7600 kJ. První verze je určena lidem s malou fyzickou zátěží, druhá varianta je určena sportovcům, lidem s náročnou fyzickou prací a osobám s mohutnější postavou. Každopádně faktem zůstává, že při žádné ze zdravých diet strávníci nehladoví, ba naopak. Jejich tělo si na zdravou stravu rychle zvykne. Pokud si zrovna nepřejí krabičky posílat do práce či domů, mohou se inspirovat složením jídelníčku.

Příklad denního jídelníčku krabičkové diety

K snídani se podávají ovocné lívanečky s tvarohem a ovocem, k první svačině celozrnný chléb se sýrem a rukolou, k obědu kuřecí quesadilly se zeleninou. K další svačině se servíruje tvarohový koláč s ovocem a k večeři řezané sekané biftečky s tzaziky, zeleninou a pita chlebem. Že už se vám sbíhají sliny? Není divu. Mistr šéfkuchař vybírá spolu s výživovým rádcem jídelníček tak, aby chutnal a zasytil. Naučte se vařit a žít zdravě. Uvidíte, že budete mít dost energie na práci, sport a další aktivity.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami