Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Okurky

Okurky

Charakteristika

Okurky obsahují velké množství vody. Jsou pěstovány jako salátové (pro běžnou konzumaci) nebo jako nakládačky (nejčastěji na zavaření). Okurky se využívají často v kosmetice, vyrábí se z nich krémy či pleťové masky, které čistí pleť. Velmi účinné jsou i samotné plátky okurky, které přináší pleti uvolnění a potřebnou relaxaci.

Léčivé účinky

Okurky jsou vhodné pro očistné kůry, podílí se na čištění střev a zbavují tělo odpadních látek. Pomáhají při onemocnění ledvin a močového měchýře. Také se používají na napuchlé oči. Okurky obsahují vitamín E,C, B vitamíny.