Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Okurky

Okurky

Charakteristika

Okurky obsahují velké množství vody. Jsou pěstovány jako salátové (pro běžnou konzumaci) nebo jako nakládačky (nejčastěji na zavaření). Okurky se využívají často v kosmetice, vyrábí se z nich krémy či pleťové masky, které čistí pleť. Velmi účinné jsou i samotné plátky okurky, které přináší pleti uvolnění a potřebnou relaxaci.

Léčivé účinky

Okurky jsou vhodné pro očistné kůry, podílí se na čištění střev a zbavují tělo odpadních látek. Pomáhají při onemocnění ledvin a močového měchýře. Také se používají na napuchlé oči. Okurky obsahují vitamín E,C, B vitamíny.