Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Potřebujete nový bytový textil? Tohle jsou 4 rady pro výběr

11.6.2021

Potřebujete nový bytový textil? Tohle jsou 4 rady pro výběr

Chcete si udělat radost novým bytovým textilem, který rozzáří váš domov? V takovém případě se vám budou hodit následující rady, s jejichž pomocí zvládnete vybrat ty nejlepší kousky pro praktické využití i designový efekt.

Správné rozměry

Při výběru bytového textilu jsou velmi důležité rozměry. Ty by měly odpovídat vašim konkrétním potřebám. Například ubrus by měl pasovat na váš jídelní stůl. Záclony a závěsy mají být tak dlouhé, jak si je představujete. A povlečení má mít takové rozměry, aby bez problémů sedělo na vaše lůžkoviny. Díky tomu budou vybrané kousky bytového textilu nejenom krásné na pohled, ale především funkční.

Kvalitní materiál a provedení

Zároveň je dobré dbát na to, aby byly jednotlivé prvky vyrobeny z kvalitního materiálu. To vám pomůže se zachováním krásného vzhledu i po více vypráních. V mnoha případech je poznat již na první pohled, že je daný kousek vybavení skutečně kvalitní, takže skvěle plní roli praktického bytového doplňku. Galanterie totiž nabízí celou řadu variant a možností, jak si jednoduše přetvořit domov k vlastnímu obrazu.

Vyberte si správný design

Pro bytový textil a dekorace je samozřejmě důležitý i vzhled. Právě ten představuje jedno z výrazných kritérií při výběru toho správného kousku. Design by měl ladit k dalšímu vybavení a případně nabídnout příjemný kontrast.

Nákup za výhodnou cenu

Když to navíc zvládnete správně, můžete při nákupu bytového textilu ještě něco málo ušetřit. Například vybírejte na internetovém obchodě Mikaton.cz, kde najdete pestrý výběr nejrůznějších druhů bytového textilu za výhodné ceny. Když nakoupíte více kousků, jistě bude výsledná cena zajímavá i s jistotou vysoké kvality. Zároveň to má jednu hlavní výhodu, kdy nemusíte nikam chodit a prostě nakupujete z pohodlí domova.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami