Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Cibule

Cibule

Charakteristika

Cibule patří mezi nejpoužívanější zeleninu v naší kuchyni. Cibule byla původně pěstována v Asii. V dnešní době existuje několik odrůd. Cibule se dá jist jako syrová i uvařená. Je velmi to aromatická zelenina.

Léčivé účinky

Cibule obsahuje látku allicin, která je velmi antibakteriální. Cibule pomáhá snižit krevní tlak, působí dezinfekčně. Používá se také při nachlazení či kašli nebo na při bodnutí včelou. Snižuje také hladinu cukru v krvi, přináší lepší chuť k jídlu, pomáhá při trávení, při žilních, dýchacích onemocnění.