Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Cuketa

Cuketa

Příznaky: Bolest hlavy

Charakteristika

Cuketa patří mezi nenáročnou zeleninu, kterou si může každý vypěstovat na své zahrádce. Může se jíst celá i s její jemnou šlupkou (ve které je nejvíce živin).

Léčivé účinky

Slupka cuket je důležitým zdrojem karotenů, vitamímu E, hořčíku, vápníku, zinku, železa. Tím, že cuketa obsahuje velké množství vody, patří mezi nízkokalorickou potravinu (pomáhá při hubnutí). Cuketa pomáhá při vylučování vody a odpadních látek z organismu, posiluje imunitní systém, zlepšuje průchodnost střev a pomáhá zbavovat střeva jedovatých látek.