Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Celer

Celer

Charakteristika

Celer je kořenová zelenina. Existují různé druhy celeru - řapíkatý (používá se nadzemní část rostliny), hlíznatý, kořenový (používá se hlavně bulva), listový (zpracováváme hlavně listy). Celer je známá jako koření i léčivo.

Léčivé účinky

Celer je významným zdrojem vitamínů skupiny B. Listy celeru obsahují vitamín C. Celer má velký podíl eterických olejů. Má dezinfekční účinky (působí na rozpouštění hlenu v oblasti nosohltanu, úst). Působí antibakteriálně, odplavuje jedovaté látky z našeho těla, léčí záněty močového měchýře. Je také vhodný pro lidi, kteří trpí cukrovkou. Pomáhá při léčbě pohybového aparátu. Díky komplexu vitamínů B posiluje nervy a mozek.