Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Těhotenství a mateřstvíPartneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Využijte služeb centra asistované reprodukce

12.2.2016

Založení rodiny je krásným snem, ke kterému se uchýlí většina párů. Základem každé rodiny jsou potomci, děti, které vám přinesou radost do života. Pokud je cesta za rodinou překřížena neplodností nebo jinými problémy, které vám v těhotenství brání, je zapotřebí se obrátit na centrum asistované reprodukce, které se o řešení problémů postará.

Zjistěte, co vás v těhotenství čeká a „možná“ nemine

26.11.2015

Konečně se vám objevily dvě vysněné čárky na těhotenském testu. Jste těhotná a v bříšku vám právě roste maličký zázrak. Pokud čekáte miminko poprvé, je pro vás vše nové a určitě budete potřebovat spousty informací. Jestliže již děti máte, spoustu toho již víte, ale protože je každé těhotenství jiné, může vás leccos překvapit a nikdy není na škodu, si některé věci připomenout. Najděte si svého průvodce těhotenstvím, kde najdete všechny informace na jednom místě a kdykoliv budete potřebovat.

Centrem dění je rodina

2.9.2011
RodinaJak už sám název portálu www.rodicum.cz napovídá, že centrem dění je rodina a její členové. Děti, rodiče, prarodiče a všichni ostatní, kteří ovlivňují rodinné dění. Abyste snadno našli to, co Vás nejvíce zajímá, jsou jednotlivé články přehledně rozděleny do příslušných kategorií, například těhotenství, miminko, batole, předškoláci, školáci.

Jsem maminka, ale také žena

27.6.2011
Matka a dítěMilé maminky, v období, kdy se poprvé na tomto světě nadechne NAŠE děťátko, se NĚCO změní. Ať si to už chceme přiznat nebo ne. Ať tu změnu vidíme více či méně pozitivně. Ať se na to všechno koukáme z jakéhokoli úhlu pohledu. To nejpodstatnější je dané - JSME ŠŤASTNÉ, že jsme se staly maminkami a že na světě je naše miminko.

Sport a kojení aneb Strollering jako skvělý start

29.5.2011
StrolleringProtože snad od svého narození, nebo lépe řečeno od doby, kam mi paměť sahá, sportuji, tak v okamžiku, kdy jsme se s manželem rozhodli mít miminko, mi bylo jasné, že ihned po porodu budu chtít co nejdříve znovu skočit na kurt, kolo, brusle. A tak ještě v šestinedělí, pevně rozhodnuta kojit do 1 roku naší Nikitky, jsem navštívila poradny.
Strana: 1 |
blog comments powered by Disqus