Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Za skutečně léčivou infrasaunu nemusíte platit statisíce. Známe tu nejdostupnější

2.10.2014

Užít si příjemný pobyt v teple a udělat u toho co nejvíc pro zdraví. Důvod, proč infrasaunu miluje stále víc lidí. Jenže pokud chcete mít jistotu, že bude infrasauna opravdu léčit, musí mít kvalitní zářiče. Takové sauny často bývají drahé. Sauna ISV od firmy Saunasystem ale dokazuje, že to neplatí pokaždé.

ISV je nejdostupnější infrasaunou na trhu, která má opravdu léčivé účinky. Je to díky kvalitním zářičům Philips Vitae, které se okamžitě nahřejí a navíc poskytují celé spektrum záření.

 

Chcete léčivé účinky? Neohřívejte jen kůži

Takové záření zpravidla mají jen ty nejluxusnější sauny. V ostatních jsou zářiče, které vysílají jen infrapaprsky typu IR-B a IR-C. Problém je v tom, že takové záření neproniká do podkoží. Zahřívá spíš povrch kůže a léčivé účinky proto nejsou tak výrazné.

 

Kvalitní zářiče jako Philips Vitae vysílají navíc paprsky typu IR-A. Právě ty pronikají do podkoží a prohřívají vás zevnitř. Takové zářiče pomáhají léčit třeba i klouby a svaly a posilují kardiovaskulární systém.

Léčí celulitidu, klouby, svaly i žíly

Záření, které zahrnuje všechna spektra (IR-A, IR-B a IR-C), je pro léčivé účinky infrasauny zásadní. Lékařské výzkumy prokázaly, že kvalitní zářiče pomáhají při léčbě:

·         celulitidy,

·         kožních nemocí i poranění,

·         zranění a tuhosti kloubů,

·         svalových poranění,

·         zánětů žil

·         nebo třeba vysokého krevního tlaku.

 

Saunování v infrasauně se zářiči pokrývajícími všechna spektra také snižuje bolesti, pomáhá hubnout a snižuje hladinu cukru i cholesterolu. A navíc posiluje imunitní systém.

 

Kvalita za přiměřenou cenu

V levných saunách opravdu kvalitní a léčivé zářiče nenajdete. Proto musíte sáhnout hlouběji do svých úspor. Nemusíte si ale vždy pořizovat tu nejluxusnější saunu na trhu, což dokazuje právě model ISV od české firmy Saunasystem.

 

ISV můžete mít jako vestavěnou saunu nebo jako samostatnou infrakabinu. Ta nejmenší zabere méně než metr a půl čtvereční, a proto se vejde kamkoliv. Koupíte ji už za méně než 80 000 korun. A máte přitom jistotu, že je nejen z kvalitního materiálu, ale že je v ní také ten nejlepší infrazářič na trhu.

 

Materiály: Cedr, Abachi, Lípa

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus