Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Investování v době krize? Jedině do zlata!

17.7.2020

Bojíte se inflace? Nemusíte! Investujte do zlata a vaše úspory zůstanou nedotčené!

O nějaké formě investování v současné době uvažují mnozí z nás. Zlato je v době finanční krize a inflace, kterou při nakupování v obchodech už na vlastní kůži pociťujeme všichni, v podstatě jednou z nejjistějších. Otázkou však je, co čeho konkrétně investovat a kde investiční zlato sehnat. Žádná česká mincovna investiční zlato ve formě slitků (cihel) nevyrábí.

Zlato a koronavirus

Investičním zlatem z celé třetiny svět zásobují švýcarské rafinérie - Argor-Heraues, PAMP a Valcambi ležící u italských hranic ve švýcarském kantonu Ticino. A i na nich se jako na jiných průmyslových odvětvích negativně podepsala koronavirové pandemie, respektive nařízení vlád v rámci snahy ji zastavit.

Poptávka převyšuje nabídku

I tyto provozovny zkrátka byly téměř dva měsíce mimo provoz. Výroba investičního zlata se na tuto dobu zcela zastavila. Drahých kovů se tak nejenom investorům začalo nedostávat a nedostává se jich jim do dnešního dne. To se samozřejmě odráží na jejich poptávce, která je i v současné době, kdy je provoz už zpátky v zajetých kolejí, enormní. Zlatých cihliček na trhu stále není dostatek.

Investujte do Vídeňského Filharmonika

Z tohoto důvodu čeští investoři obracejí svou pozornost na ve Vídni ražené investiční zlaté mince Wiener Philharmoniker, které najdete v portfoliu specializovaného prodejce investičního zlata, firmy Zlaté mince Numismatika. „Největší zájem je o mince v originálním balení po deseti a dvaceti kusech zapečetěných speciální fólií s hologramem. Ten klientům dává jistotu, že jejich mince jsou zbrusu nové, nedotčené, “ uvedl vedoucí prodejny, pan Palas.

Mince levnější než slitek stejné hmotnosti

Co se ceny těchto mincí týče, tak ta je dokonce o něco nižší než cena švýcarského slitku stejné hmotnosti. Na jejich prodeji tedy, pokud k němu někdy přistoupíte, rozhodně vyděláte. Nehledě na to, že díky světovému renomé Vídeňského Filharmonika tyto mince, jejichž cena začíná na necelých pěti tisících korunách, prodáte kdekoliv na světě. V jakékoliv měně!

Tak neváhejte! Hromadit mince totiž rozhodně má význam. Obzvláště v současné nejisté době. Poskytnou vám totiž hmatatelnou jistotu vašeho zabezpečení. Ta je totiž dnes přímo nad zlato.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami