Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Léto a plavková sezóna se kvapem blíží

3.5.2017

Léto a s ním spojená plavková sezóna se rychle blíží. A proto by hlavně ženy, měli začít přemýšlet nejen o krásných plavkách, ale i o tom, jestli jejich chloupky budou vidět či nikoli. Trendem moderní doby je nemít chloupky viditelné a proto se jako nejjednodušší varianta nabízí depilace cukrovou pastou Praha. Oproti klasickému holení, má depilace cukrovou pastou jisté výhody. Klasické holení dráždí pokožku a začervenalá kůže esteticky moc dobře nevypadá, nehledě na možné drobné ranky. Depilace cukrovou pastou je k pokožce poněkud šetrnější a tento způsob zbavení se nežádoucích chloupků vám vydrží podstatně déle.

Vrásky, nechtěná ozdoba mnoha žen

Se stárnutím k nám přichází nechtěné vrásky. Každá žena chce být krásná i v pozdějším věku a jen používání krému nebo sér nestačí. Vráskám se prostě nevyhneme. Stárnutí pleti lze výrazně zpomalit využitím estetické medicíny, například pomocí plazmaterapie, která nás tohoto neklamného ukazatele věku zbaví. S pomocí malé jehly nebo kanylky vám pod kůži vpraví vlastní plazmu, kterou od vás předtím odeberou. Plazmaterapie je proto vhodná téměř pro všechny, jelikož nehrozí autoimunitní reakce.

Není piha jako piha

Další případ, kdy velmi často vyhledáváme estetickou medicínu, bývá odstranění znamének, která jsou umístěná na nešikovném místě. Odstranění znamének není jen o estetické medicíně, ale celkově je bezpečnější znaménka odstranit, protože mohou být příčinou rakoviny kůže. K problematice odstranění znamének se společnost začala věnovat celkem nedávno a lidé si naštěstí postupně uvědomují závažnost problému rakoviny kůže. Tomuto onemocnění se dá včas předejít, pokud si svá znaménka hlídáme a pokud se nám i byť trošku nelíbí, necháme si znaménko odstranit, protože není nic horšího než nehlídaná „piha“. 

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami