Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Padám únavou a nemám čas – nikdy a na nic! Skončí to někdy?

2.7.2021

Nestíháte? Jste vyčerpaní? Máte pocit, že i kdyby měl den 48 hodin, bude se na vás valit ještě více požadavků a povinností, takže stejně zase nebudete zvládat? A přemýšleli jste někdy nad tím, proč tomu tak je? Vidíte za tím například tlak zvenku či moc práce? Nebo si říkáte, že si za to tak trošku můžete i sami? Jak se zorientovat v příčinách, ale především jak z takových situací najít cestu ven, abyste se cítili lépe?

Investujte čas především do toho, co má smysl

Dobrým začátkem možných změn ve vašem životě je ujasnění si svých priorit. Pokud máte jasnou vizi, půjdete snáze za svým cílem a budete schopní efektivně využívat svůj čas. Získat nadhled na situace, které denně zažíváme a mohou být i příčinou našich obtíží, nemusí ale být vždy jednoduché. I proto lidé stále častěji vyhledávají služby online koučinku. Možnosti, při které si díky podpoře kouče a psychologa v jedné osobě mohou získat nadhled na situace, pochopit své postoje a naučit se pracovat sami se sebou.

Úspora času díky technologiím

Díky možnosti využít pomoci psychologa na Skype ušetříte čas, který je pro vás tak cenný. Připojit se můžete z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře, v prostředí, ve kterém budete uvolněnější. Pomocí metod a technik vycházejících z moderní neurovědy se při online koučinku naučíte zvládat své tíživé stavy, pracovat se svými emocemi a začnete si budovat nové postoje a návyky, které povedou k úspoře času, zmírnění únavy a větší spokojenosti. Psycholog na Skype vám bude podporou a motivací, abyste si uspořádali svůj čas a také na své cestě vytrvali.

Konzultace s psychologem online vás navíc k ničemu nezavazuje, vyzkoušíte ji a sami se rozhodnete, zda chcete pokračovat, nebo raději zvolíte osobní kontakt. Vyzkoušejte a porovnejte sami, zda je pro vás tato služba opravdu službou budoucnosti.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami