Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Brokolice

Brokolice

Charakteristika

Brokolice je zelenina,která je podobná květáku, ale její květenství je jemnější. Vyskytuje se v zelené nebo fialové odrůdě. Nejlépe je pěstována na nějaké zahrádce a nemusí se o ni totik starat, je to spíše nenáročná zelenina.

Léčivé účinky

Nejvíce vitamínů má v syrové podobě, případně ji mírně vaříme v páře, dokud trochu nezměkne. Brokolice má v sobě několik účinných látek, obsahuje hořčík, který je dobrý na nervy, vitamín C, který pomáhá při nachlazení, dále draslík, který se podílí na snižování krevního tlaku. V brokolici je vysoký podíl vlákniny, která napomáhá správnému trávení.