Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

SportPartneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

In-line brusle jsou parádní letní sport!

22.7.2020

V létě většina lidí sportuje více než v zimě, protože krásné počasí přímo láká k tomu, abychom strávili nějaký čas venku. K oblíbeným letním aktivitám patří i in-line bruslení. Zdálo by se, že k němu vlastně téměř nic nepotřebujete, stačí si pořídit brusle. Pokud se však chcete bruslení věnovat častěji, měli byste se informovat i o další výbavě a zásadách.

Kvalitní obuv. Základ našeho zdraví

22.3.2014

V dnešní době rádi ušetříme každou korunku, ale na botách by jsme šetřit rozhodně neměli. Špatně volená obuv může mít na naše zdraví neblahé účinky. 

Začínáme na běžkách - vybíráme vybavení

4.10.2012

BěžkyJezdíte na běžkách? Ne? A co takhle to s novou lyžařskou sezónou zkusit? Zatímco se budete rozhodovat, můžete si přečíst tento článek, který vám poradí, jakou výbavu si na vaše běžkařské začátky pořídit.


Začínáme se squashem

18.11.2010
SquashSquash patří mezi sporty, který vás udrží v dobré kondici, zejména pokud na něj chodíte pravidelně. Máte rádi rychlý pohyb, chcete mít vypracovanou postavu a cítit ten pocit „uvolnění" po fyzicky náročné hodině, pak je pro vás squash jako dělaný.  Pro srovnání se zumbou, je zumba náročnější na výdrž. Squash hrají dva hráči na kurtu. Je dobré, když spolu hrají hráči, kteří jsou na stejné úrovni.

Nordic walking - specialita severu

14.7.2010

Nordic walking, přeloženo doslova "severská chůze", je v dnešní době již oblíbeným a celosvětově rozšířeným sportem. Možná právě proto, že není nijak náročný. Jedná se o klasickou kondiční chůzi, kde vám jako výbava postačí speciální hůlky a běžecké boty. Lékaři je tato chůze vyzdvihována a doporučována jako velmi přirozený styl chůze.

Latinskoamerická capoeira

23.6.2010
Capoeira si za posledních pár let našla cestu do tělocvičen a sálů fitness center po celé Evropě. Ani v našich poměrech si obliba tohoto cvičení nezadá s evropským standardem. Možná se pojem „capoeira“ již někdy dostal k vašim uším a vy jste si kladli otázku, co se pod tímto exotickým slůvkem skrývá. Pojďme si tedy capoeiru v krátkosti představit a podívat se, proč uchvátila spousty mladých i starších ročníků takřka po celém světě.

Zimní sporty

2.3.2010

Zasněžené horské pláně a zamrzlé rybníky přímo vybízejí k provozování zimních sportů. Sezónní sporty jako lyžování, běžkování, snowboard nebo bruslení mají své kouzlo, a navíc jako bonus spálíte nemalé množství kalorií. Letošní zima má chladnější potenciál než ty dvě předchozí, proto to vypadá, že si budeme moci zalyžovat kromě zahraničí také v českých luzích a hájích.

V čem do fitka?

15.1.2010

Jdete-li do práce, do školy či na posezení s kamarádkami,
vždy strávíte minimálně několik minut před zrcadlem. Co ovšem dělat, chystáme-li se potrápit své tělo ve fitness centru? Je třeba dbát i zde na módní trendy nebo stačí pobrat staré tepláky a vyrazit? Obecně řečeno bychom měli cvičit v tom, co je nám pohodlné.

Začínáme cvičit

24.11.2008
Cvičení začínáme krátkou relaxací, kde si lehneme na podložku a uvědomujeme si celé tělo. V mysli si postupně uvolňujeme jednotlivé končetiny a snažíme se úplně uvolnit. Asi po 10 minutách relaxace začneme cvičit.

Strana: 1 |
blog comments powered by Disqus