Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Kvalitní obuv. Základ našeho zdraví

22.3.2014

V dnešní době rádi ušetříme každou korunku, ale na botách by jsme šetřit rozhodně neměli. Špatně volená obuv může mít na naše zdraví neblahé účinky.

Dnešní obuv udávají především trendy, a tak převážně ženy při nošení vysokých podpatků nebo balerýnek ani netuší, jak si tím ubližují.

Nekvalitní obuv způsobuje bolesti bederní i krční páteře, bolesti kyčlí a kolenou. Deformuje chodidlo, může ho dokonce zplošťovat, dochází ke zhoršení stavby klenby a mohou se deformovat i prsty. Vysoké podpatky namáhají nárt a zhoršují držení těla, jelikož je v nestabilní poloze a páteř musí zapojit veškeré síly, aby tělo udržela.

Kvalitní obuv musí být lehká, ale také velmi stabilní, prodyšná a hlavně s kvalitní podrážkou. Všechny tyto kritéria splňuje obuv značky Vivobarefoot, která přichází s pozitivním zdravotním účinkem díky speciální technologii ultratenké podrážky.

Naše chodidlo je poseté dvěma sty tisíci nervovými zakončeními a tak téměř veškeré informace o našem pohybu dostává mozek z chodidla.

Nekvalitní obuv přenos těchto zpráv zhoršuje a protože nemůže stále chodit bosy, značka Vivobarefoot nejlépe bosé chodidlo imituje. Zároveň ale nohu dostatečně chrání před ostrými předměty, drží ji stabilní a na své si nepřijdou ani přírodní vlivy.

Tato obuv je vhodná jak do města, ale nemusíme se s ní bát vyrazit do přírody, na hory nebo dokonce běhat.

Vivobarefoot se drží nejmodernějších trendů, takže si zaručeně vyberou jak dámy, páni a nezapomíná se samozřejmě ani na dětskou obuv, pro které je kvalita to nejdůležitější. Více na http://www.vivobarefoot.cz.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus