Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Perfect Pasta: Těstoviny, které vám pomohou s redukcí váhy

17.6.2015

Trápí vás nadváha a nedaří se vám shodit nadbytečné kilogramy? Vzhledem k tomu, že začíná koupací sezóna a nechcete si v plavkách utrhnout ostudu, máte nejvyšší čas na nápravu. Hubnutí není žádná věda a budete-li mít dostatek odhodlání, určitě se vám nakonec podaří docílit ideální váhy. Pravděpodobně se obejdete i bez přípravků na hubnutí – alfou a omegou je změna jídelníčku. Obáváte-li se toho, že vám zdravá a vyvážená strava nebude chutnat, buďte v klidu. Skvělým příkladem chutné a zároveň dietní stravy jsou těstoviny Perfect Pasta, které vám představíme v následujících řádcích.

Dietní těstoviny Perfect Pasta představují malý kulinářský zázrak. Horká novinka okamžitě zabodovala u milovníků zdravé stravy a nedají na ni dopustit ani sportovci, vegetariáni, vegani a v neposlední řadě lidé trpící celiakií. A ano, jsou vhodné také pro diabetiky.

Těstoviny se vyrábí z přírodní kořenové zeleniny Konjac Amorphalus a neobsahují žádné tuky, cukry či lepek. Naopak váš organismus nabudí širokým spektrem antioxidantů, které jsou klíčem k mladistvému a vitálnímu vzhledu. Ale jak souvisí s hubnutím?

Perfect Pasta poslouží jako alternativa ke klasickým těstovinám. V dietním jídelníčku jsou největším problémem přílohy, ale díky zeleninovým těstovinám nehrozí riziko dalšího příbytku váhy. Rozlučte se s vysokokalorickými přílohami jako brambory, rýže nebo pečivo – Perfect Pasta je dokonale nahradí. Navíc obsahuje vlákninu, která v trávící soustavě zvětšuje objem a přivodí vám pocit sytosti. Tento efekt má za následek redukci váhy. Receptů, které lze s těstovinami připravit, je nepřeberné množství. Vzhledem k vynikající chuti se vám jen tak nepřejí.

O kvalitě výrobku nemůže být pochyb, protože prochází pravidelnou kontrolou u renomované české laboratoře ALS. Těstoviny Perfect Pasta se vyrábí dle nejvyšších kvalitativních standardů EU: Certifikát HACCP, KOSHER CERTIFICATE a ORGANIC CERTIFICATE. Zakoupíte je na www.vianaturallis.cz.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus