Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Těstovinový salát s brokolicí

26.4.2017

Potřebné suroviny:

  • 1 sáček těstovin
  • 1 velká brokolice
  • balkánský sýr
  • 3 ks mrkve
  • olivový olej
  • sůl

Dáme vařit těstoviny. Jakmile jsou těstoviny uvařené, necháme je ve větší míse. Mezitím si dáme vařit brokolici v páře (asi tak 5-10 minut, aby nebyla moc měkká).
Vezmeme tři mrkve a postrouháme je, strouhanou mrkev dáme na pánev s olivovým olejem a trošku posmažíme, až nám mrkev více zčervená.
Do mísy s těstovinami nakrájíme uvařenou brokolici, přidáme osmaženou mrkev, promícháme a můžeme servírovat. Nakonec ještě těstovinový salát posymeme nastrouhaným balkánským sýrem.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus