Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Péče o vaše nejbližší

26.3.2020

Ať už se jedná o vaše prarodiče, rodiče nebo vaše děti, kdykoli se může stát, že někdo z nich onemocní, nebo je po úraze či nemoci. Není soběstačný, zároveň není žádný důvod zůstávat v nemocnici. Jak se o ně postarat, a přitom zvládnout ještě všechny svoje povinnosti? Nemusíte hned pomýšlet na sanatoria a jiná zařízení, je možné využít služeb agentur pro domácí zdravotní péči.

Aplikace injekcí, ale i parenterální výživa a domácí umělá plicní ventilace

Agentury domácí zdravotní péče pro vás zajistí nejen základní zdravotní služby jako jsou převazy ran, aplikace injekcí, odběry krve a ošetření stomií, ale jsou i specializované agentury, které pro vás zařídí i domácí parenterální výživu a domácí umělou plicní ventilaci. V poúrazových stavech jistě oceníte možnost domácí fyzioterapie a v případech, kdy vaše blízké nemůžete přivézt na vyšetření či kontrolu, můžete využít i sanitní službu. A to nejen v případě, že nemáte zrovna čas, ale také v případech, kdy to nedovoluje stav pacienta. Pokud budete mít od ošetřujícího lékaře domácí péči doporučenou nebo obdržíte poukaz na přepravu sanitkou, je vše plně hrazeno ze standardního pojištění pacienta. A ten tak může stonat doma a nemusí zůstávat v nemocnici.

Profesionální zdravotní služby v pohodlí domova

S námi můžete stonat doma. To je také motto ProCare Medical, agentury domácí zdravotní péče. V Praze,v Hradci Králové, v Liberci a v Brandýse nad Labem, zde všude mají své pobočky a poskytují velmi široké portfolio služeb domácí péče včetně těch nejspecifičtějších jako je třeba domácí umělá plicní ventilace. Tím, že zajistíte pro své blízké potřebnou zdravotní péči a umožníte jim zůstat doma v jejich prostředí, na které jsou zvyklí a kde je jim nejlíp, uděláte pro ně to nejlepší. A tak by to také mělo být.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami