Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Venušiny kuličky pomohou zpevnit pánevní dno

17.3.2020

Venušina kulička je poměrně rozšířený pojem, a zvláště mezi ženami. Tato super vychytávka není pouze erotickou pomůckou, ale má také velice příznivé účinky na ženské zdraví. Pojďme se společně podívat, jaké všechny benefity vám kuličky přinesou.

Vraťte se zpět do formy

Ochabnutí svalů pánevního dna může ženu potkat hned v několika situacích. Nejčastěji k němu dochází společně s narůstajícím věkem, anebo po porodu. Jestliže se s tímto nepříjemným neduhem potýkáte i vy, jistě vás potěší informace, že Venušiny kuličky vám pomohou navrátit vaši intimní oblast zpět do původní formy. 
 
Problémy, jako samovolný únik moči či neschopnost dosáhnout orgasmu, se rázem stanou minulostí a vy budete moci opět žít plnohodnotný život, po jakém toužíte. Orgasmus se nejen navrátí, ale současně bude taktéž podstatně silnější a delší než kdy dříve. To se pozitivně odrazí v milostném životě mezi partnery, ale také na zdravém ženském sebevědomí a pozitivním vnímání vlastního těla. 

Chce to pravidelný trénink

Aby byly účinky kuliček co nejlepší, je zapotřebí jejich pravidelné nošení. Jestliže se příliš ostýcháte a obáváte se, zda je tato erotická pomůcka ideální právě pro vás, hoďte všechny své obavy a předsudky za hlavu. Uvědomte si, že touto investicí uděláte službu hlavně pro zdraví svých intimních partií a všechno ostatní jsou pouze příjemné bonusy, z nichž se můžete posléze těšit.
 
Venušiny kuličky a mnoho dalšího erotického zboží nabízí internetový sexshop Sexio.cz. Jedná se o nejdiskrétnější eshop v ČR, co se sexuálních hraček týče, tudíž se nemusíte obávat, zda někdo z okolí neodhalí obsah vaší objednávky. Vše probíhá naprosto diskrétně a nenápadně, takže buďte bez starostí, zvědavá sousedka ani kurýr opravdu nic nepoznají. Nebojte se ani otravných vyskakovacích oken ve vašem prohlížeči s reklamou na erotické pomůcky.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami